Yeni Trend Rose Gold Saç Rengi

Yeni moda saç rengi rose gold saç rengi (altın gül saç rengi / pembe altın saç rengi), kısa saç modelleri başta olmak üzere pek çok saç modeli ile mükemmel görünmektedir. Peki bu sıcak sarı saç rengi kimlere yakışır, rose gold saç rengi nasıl elde edilir, nasıl boyanır? İşte, ombre rose gold saç modelleri de dahil olmak üzere ilham alabileceğiniz Rose Gold - Altın Gül Saç Rengi Modelleri;

3
7137

Yeni moda saç rengi rose gold saç rengi (altın gül saç rengi / pembe altın saç rengi), kısa saç modelleri başta olmak üzere pek çok saç modeli ile mükemmel görünmektedir. Peki bu sıcak sarı saç rengi kimlere yakışır, rose gold saç rengi nasıl elde edilir, nasıl boyanır? İşte, ombre rose gold saç modelleri de dahil olmak üzere ilham alabileceğiniz Rose Gold – Altın Gül Saç Rengi Modelleri;

Aslında yıllardır kullanılan saç renkleri arasında olsa da ünlü isimlerden bir kaçının bu renk saçlar ile kırmızı halıda arz-ı endam etmesiyle popülerliği arttı, rose gold (altın gül) saç renginin. 2016 Pastel saç renkleri içerisinde popülerliği ile öne çıkan pembe kızıl tonlarıyla altın sarı saç renginin güzel bir karışımı diyebiliriz rose gold saç rengi için.

Peki bu sıcak sarı saç rengi kimlere yakışır, rose gold saç rengi nasıl elde edilir, nasıl boyanır? İşte, ombre rose golda saç modelleri de dahil olmak üzere ilham alabileceğiniz Rose Gold – Altın Gül Saç Rengi Modelleri;

Yeni Trend Rose Gold – Altın Gül Saç Rengi Kimlere Yakışır?

rose gold altin gul sac rengi sac renkleri 8

Altın gül veya diğer bilinen adıyla rose gold saçlar, kişinin masum bir çekiciliğe sahip olmasını sağlıyor. Özellikle platin sarı saç renkleri gibi soğuk ve çok açık sarı saç kullananların değişime ihtiyaç duyduklarında kolaylıkla deneyebilecekleri seçeneklerden biri. Eğer soğuk bir ten rengine sahipseniz ve daha ışıltılı ve sıcak tonlar istiyor ama sarı saç renginden de vazgeçmek istemiyorsanız yine bu rengi tercih edebilirsiniz.

Sarı saç rengi herkese yakışmaz diye bilinse de aslında her saç rengi herkese yakışabilir. Yeter ki o rengin ten rengine en çok uyacak tonunu bulun. Bu yüzden de aslında buraya rose gold saç renginin farklı tonlarıyla birlikte ombre rose gold saçları da ekledim.

Bu rengin en güzel özelliklerinden biri kesinlikle saçlarda ortaya çıkardığı sıcak ışıltılar. Özellikle ilkbahar – yaz güneşi belirmişken saçlarında ışıltılar isteyenler için ideal. Eğer altın sarı saç rengine sahipseniz üstelik bu renge geçiş yapmanız oldukça kolay olacaktır. Diğer yandan kumral, kahvenin koyu tonları gibi saç renklerine sahipseniz, istediğinize tona göre değişmekle birlikte illa ki saçın açılması gerekecektir.

rose gold altin gul sac rengi sac renkleri 2_mini_mini

Eğer saçlarınızı ilk defa saç renginizi açma işlemini yaptıracaksanız, saç rengi açtırma işleminin nasıl yapıldığını, hangi aşamaların veya boyaların uygulandığını öncesinde biliyor olmanızı öneririm. Daha önce sizlerle saç rengi açma aşamalarını paylaşmıştım.

Eğer okumak isterseniz ilgili yazıya buradan da ulaşabilirsiniz—> Saç rengini açma

rose gold altin gul sac rengi sac renkleri

Saçınızın tamamını boyatmak istemiyorsanız saç uçlarına yaptıracağınız ombre, balyaj uygulamalarında bu renge yer verebilirsiniz. Özellikle açık kumral saçlara yapılan rose gold saç rengiyle yapılan ombreler çok göz alıcı bir görüntü ortaya çıkıyor.

ilkbahar yaz saç rengi altın gül rose gold saç rengi 9_mini_mini

Böylesi saç renklerini aktarırken daha çok uzun saçlar göz önüne serilse de bu rengin kısa saç modelleri de çok güzel durduğunu düşünüyorum. Kısa saç modelleri çok uzun zamandır popüler olduğu için bir farklılık yaratmak istiyorsanız bu rengi deneyebilirsiniz.

kısa saç modelleri ve rose gold sac renkleri
kısa saç modelleri ve rose gold sac renkleri

Saçları rose gold saç rengi boyamayı denemek için işte size bir kaç sebep;

  • Işıltılı ama doğal bir görünüm vermesi
  • Pek çok saç kesimi veya saç modelleri ile kullanılabilir olmasının yanında kısa saçlarda ortaya çıkardığı mükemmel görüntü
  • Sadece sarı saç renklerinde değil, kızıl, kahve gibi renklerin koyu tonları üstüne yapılan ombre uygulamalarında da verdiği güzel görüntü
  • Platin sarı saç rengi üstüne rose gold saç boyası uygulandığında ortaa per misali çıkan göz alıcı sonuç
  • Saç örgüleri, topuzlar, saç dalgaları, bukleler veya günlük saç modelleri ile yüksek moda kokan mükemmel sonuçlar vermesi.
rose gold altin gul sac rengi sac renkleri 3
rose gold sac rengi 
rose gold altin gul sac rengi sac renkleri 8
  rose gold altin gul /pembe altın sac rengi 

3 YORUMLAR

  1. merhabalar.rose gold sac boyasini hangi markalarda bulabilirim acaba.uzun zamandir arastirmama rağmen bulamadim.yardimci olursanir cok mutlu olurum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here