Yarım Toplanmış Dalgalı Saç Modelleri

1
3637

Saç trendleri içerisinde önemli bir yere sahip olan yarım toplu saç modelleri oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarıyor. 2017 saç modası içerisinde de yer verdiğimiz bu saç modellerini, daha şık hale getirebilmek için şimdi saç dalgaları ile birleştirilmiş ve her ortama uygun şekilde kullanabileceğiniz modeller ortaya çıkmış. İşte, birbirinden şık yarım toplanmış dalgalı saç modelleri esraninportresi.com ‘da.

Daha önce sizlerle, 2017 saç modeli trendleri neler paylaştım. Bu trendlerden biri de, bir süredir aslıdna gündemimizde olan, yarım toplu saç modelleri olduğunu da o zaman belirtmiştim. Hem kolay yapılabilmeleri, hem hemen her uzunluktaki saçlara uygulanabilmeleri daha çok tercih sebebi yapıyor bu saç modellerini. Ofis stilinizde de oldukça şık modelleri ile yarım toplanmış saç modellerini deneyebilirsiniz. Her yüz tipinde düşünmeden kullanılabilecek olan bu saç modelinde daha cool bir görüntü için, önden bir kaç tutamın yüzünüze düşmesine izin verebilirsiniz.

Doğal dalgasında bıraktığınız saçlarınızı ister örgülerle isterseniz tokalarla yarım topluyorduk zaten günlük kullanımımız için. Peki özel geceler için, düğün için, doğum günleri için…? İşte böylesi özel zamanlar için işin içine saç dalgaları giriyor. İşte bu yüzden, size ilham vermesi için birbirinden güzel yarım toplu dalgalı saç modelleri bir araya getirdik. 

1 yarım toplu saç modelleri_mini

Bir yaz düğünü düşünüyorsanız, bir yaz gecesi arkadaşınızın düğününe veya bir doğum günü partisine gidecekseniz, klasik topuzlardan sıkıldıysanız, daha doğal saçlar istiyorsanız, saç örgüsü seviyorsanız galerimizde yer alan saç modellerine göz atmanızı öneririm. Yarıdan toplanmış topuzlar, yarım toplu örgülü saçlar, saç dalgaları, birbirinden farklı saç modelleri….

Yarım Toplanmış Dalgalı Saç Modelleri

Tepeden sıkı atkuyruğu veya ensede gevşek atkuyruğu… Yılın en moda saç modelleri içerisinde atkuyruğu saç modelleri de yer alıyor. İşte özel günler için kullanabileceğiniz şık ve zarif atkuyruğu saç modelleri ve adım adım yapılışları…–> özel günler için zarif atkuyruğu saç modelleri

1 Yorum

  1. İşin içerisine dalgalı detaylar girince gerçekten sıradanlık ortadan kalkıyor. Özel günler için kullanılabilecek harika bir saç modeli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here