YAPIMI KOLAY YAZ SAÇLARI

11
265

Yaz aylarında kadınların en çok düşünür oldukları konulardan biridir saçlar. Hele ki uzun saçlara sahipseniz saçı nasıl toplamalı, saça nasıl şekil vermeli uğraşır dururuz. Her ne kadar yılın saç örgüleri oldukça popüler olsa dahi bizim yapımı kolay saçlara ihtiyacımız olduğunu düşünerek, esraninportresi.com olarak yapımı kolay yaz saçları örnekleri hazırladık.

Kendi kendime dedim ki madem ki saç örgüleriyle filan uğraşıyorum bir de yazın bu saçları kolay şekle sokacak bir şeyler bulayım dedim. Uzun saçlı olanlar yaz geldiğinde sanırım benim gibi kökünden kazıtma safhasına kadar geliyordur (tabii ki kıyamıyoruz saçlarımıza). Benim gibi sıcaklarda saçlarını toplamak isteyenlere, saçlarını kolayca dalgalı formlara sokmak isteyenlere yapımı kolay yaz saçları bulmak üzere araştırmaya başladım.

RETRO SAÇ STİLİ (resim kaynak : Mood)
RETRO SAÇ STİLİ
(resim kaynak : Mood)

İşte bunlardan bir tanesi. Retro tarz bir saç topuzu. Yapımını tek tek anlatmış zaten. Adımları dikkatle izlediğinizde kısa sürede hoş bir saç elde ediyorsunuz.

RETRO TOPUZ (resim kaynak : Michaelanoelledesigns)
RETRO TOPUZ
(resim kaynak : Michaelanoelledesigns)

İşte yapımı kolay bir tane daha. Hatta ilkinden daha da kolay diyebilirim.

AKSESUARLI SAÇ STİLLERİ (resim kaynak : Totalbeauty//Missysue//Floridianweddings)
AKSESUARLI SAÇ STİLLERİ
(resim kaynak : Totalbeauty//Missysue//Floridianweddings)

Bir de bu yazın vazgeçilmezi saç aksesuarları var ki, yukarıdaki örnekler onları kullanmanın kolay yollarını gösteriyor. Ben ilk ikisini denedim, itiraf ediyorum çoooook pratik ve çok coool duruyor. Sonuncusu da saçlarını dalgalı hale getirmek isteyenler için. Henüz denemedim ama kolay görünüyor.

Ben sizin için araştırdım ve buldum. Size kalan aksesuarınızı seçip, saçınızı istediğiniz şekle kolayca şekle sokmak.

11 YORUMLAR

    • Zeynep hanım ne tür bir şey arıyorsunuz? Yani giyeceğiniz kıyafete göre değişir tabii.. Ben en yakın arkadaşımın düğününe giderken 3.resimdeki ilk baştaki modeli kendim yaptım. Sadece küçük, incilerle süsleniş bir bant kullandım.

  1. modeller mükemmel cnm saol ama senden kuzenimin düğünün de yaptırabileceğim çok şık güzel saç modelleri istesemm olurmu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here