V Saç Kesimiyle Dolgun Görünüm

Dolgun görünüm sunan saç modellerinin başında gelen V saç kesimi, ince telli saçlara sahip olanlara görsel avantaj sağlıyor. Sönük saçlarla ilgili yaşanan sorunlara çözüm getiren V saçlar ve farklı saç rengi seçenekleriyle V saç kesimi modelleri, esraninportresi'nde.

0
6001

Dolgun görünüm sunan saç modellerinin başında gelen V saç kesimi, ince telli saçlara sahip olanlara görsel avantaj sağlıyor. Sönük saçlarla ilgili yaşanan sorunlara çözüm getiren V saçlar ve farklı saç rengi seçenekleriyle V saç kesimi modelleri, esraninportresi’nde.

Modası son birkaç senedir geçmeyen ve kısa sürede de geçecekmiş gibi görünmeyen V kesim saç modeli, aslında trendlerden de öte ince telli saçlara sahip olanlara görsel avantaj sağladığı için bu kadar yoğun ilgi görüyor. Dolgun görünüm sunan saç modellerinin başında geliyor V saç kesimi. Arkadan bakıldığında orta kısımda uzayan saçlar sayesinde ince telli saçların olduğundan çok daha dolgun görünmesini sağlamakta.

Sezon trendlerine göre saçlarda değişikliğe gitmek, boya ve kimyasal işlemlerle zaten ince telli olduğu için narin yapıdaki saçlarınızın yıpranmasını istemiyor olabilirsiniz. Tercihinizi klasik modellerden yana kullanıyorsanız V saçlar demode görünmemenizi garanti ederken saçlarınızın olduğundan daha dolgun da gösteriyor.

V Saç Kesimiyle Havalı ve Dolgun Görünüm

Sırta düşen saçlara arkadan bakıldığında V formu görüldüğü için V kesim şeklinde adlandırılan bu saç modeli ülkemizde yaprak kesim olarak da biliniyor. Önler daha kısa kesilirken kuaförün, orta bölüm en uzun kalacak şekilde arkaya doğru saçları daha az keserek ortaya çıkarttığı bu saç modeliyle havalı bir görünümü garanti.

İnce telli saçları daha hacimli gösterdiği için görsel avantajı sebebiyle de tercih edilen V kesim saçlar önden geriye katlı kesimle gelindiğinden kuaför tercihini önemli kılmakta. Zira V saçlar için mutlaka işinin ehli bir kuaföre başvurmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmayın. Özellikle oval bir yüz yapınız varsa ve ince telli saçlarınızın hacimsiz göründüğünü düşünüyorsanız V kesim saçların sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

V Kesim Saç Modelleri

Sönük saçlarla ilgili yaşanan sorunlara çözüm getiren V saçlar sprey kullanarak daha da hacimli bir görünüm elde edilebiliyor. Dilerseniz yaz sıcaklarında rahat etmenizi sağlayacak örgü saçlarla da trend gir görünüm kazanmanızı sağlar.

Uzun katlı saç modelleri içinde kullanıldığı gibi katlı kesim yapıldığı için illa saçlarınızı açık kullanmak zorunda değilsiniz. Yazın ince telli saçlarınızın daha da yıpranmaması için saçlarınızı örebilirsiniz. Yaz boyunca yüksek oranda nemlendirici içeren şampuanlar kullanmalısınız. Havuz ve denizden çıkar çıkmaz vakit kaybetmeden saçlarınızı yıkamayı unutmamalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here