Sevgililer Günü için Saç Modelleri

0
1657

Sevgililer gününü kutlayacağınız yere, gideceğiniz, restorana, vakit geçireceğiniz zamana göre buradaki saç modellerinden ilham alabilirsiniz. İşte, saç örgüsü, saç aksesuarı gibi detayların öne çıktığı birbirinden farklı Sevgililer Günü için Saç Modelleri esraninportresi’nde.

Onunla birlikte olduğunuz her an özel elbette… Sevgililer günü de aslında özel günlerden bir başkası… Baş başa yenecek bir yemek, evde sadece birbirine ayrılmış bir kaç saat veya birlikte geçirilecek bir tatil.. Herkes bu özel gün için farklı düşünse de ortak olan sevgi kuşkusuz. Sevgililer gününe daha özel hazırlanmak isteyenler bir kaç gün önceden giyecekleri kıyafetleri, saçı, makyajı düşünmeye başlar. İşte, bu yüzden ilk etapta sevgililer günü için saç modelleri fikirleri derledim. Sevgililer gününü kutlayacağınız yere, gideceğiniz, restorana, vakit geçireceğiniz zamana göre buradaki saç modellerinden ilham alabilirsiniz.

Saç modellerine geçmeden önce küçük bir öneride bulunmak istiyorum. Bundan 1-2 sene öncesine kadar saçlar ve makyajlar hele ki özel günlerde oldukça abartılı ve gösterişli olurdu. Ancak son yıllarda doğal olan tercih ediliyor. Bunun en büyük kanıtı da özellikle yurt dışındaki galalarda, ödül törenlerinde kırmızı halı üzerinde azr-ı endam eden ünlüler aslında. En şahane gece elbiseleri içerisinde ama en doğal makyaj ve saç modelleri ile gecelere katılıyorlar. Bu yüzden özenli davranayım derken abartıya kaçmayın, amacınız zarif ve şık olmak olsun. Ben de sevgililer günü için saç modelleri fikirlerini derlerken bu doğrultuda seçimler yaptım.

Sevgililer Günü için Saç Modelleri

1- Yarım Toplanmış, Kurdeleli Saç Modeli :

Son saç aksesuarı trendleri içerisinde yer alan kurdeleleri yapacağınız saç modellerinde kullanabilirsiniz. Bu saç aksesuarını örgüler ile birleştirerek kullanabileceğiniz gibi yine son zamanların trendi yarım toplanmış saç modelleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Masum bir havası oluyor bu saç modelinin. Ancak tıpkı aşağıdaki gibi kırmızı bir ruj kullandığınız zaman daha feminen ve etkileyici bir görünüm kazanıyor.

1 sevgililer gunu icin sac modelleri_mini

2 sevgililer gunu icin sac modelleri_mini

2017 saç modası içerisinde de yer verdiğimiz bu saç modellerini, daha şık hale getirebilmek için şimdi saç dalgaları ile birleştirilmiş ve her ortama uygun şekilde kullanabileceğiniz modeller ortaya çıkmış. Birbirinden şık—> yarım toplanmış dalgalı saç modelleri esraninportresi.com ‘da.

2- Geriye Taranmış, Islak Görünümlü Saçlar :

Artık görmeye çok alıştığımız bir saç modeli, geriye taranmış, ıslak görünümlü saçlar. Uzun zamandır popüler olan bu saçlar, 2017 saç modelleri içerisin

de de yer alıyor. Evde kolayca yapabileceğiniz bu saç modeli için gerekli olan biraz su ile saç şekillendirme ürünleri… Eğer yuvarlak yüz tipine sahipseniz, bu modeli uygularken tepeye krepe atarak daha hacimli bir görünüm yaratmalısınız. Böylelikle yüzünüz daha uzun görünecektir.

3 sevgililer gunu icin sac modelleri_mini

geriye taranmış saç modeli yapılışı_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here