Sarı Balyajlı Saç Rengi ve Saç Modelleri Fikirleri

Sarı ombre veya son trend olan renk eritme gibi balyaj yöntemleri ile ışıltılı ve hacimli saçlar mümkün. Güneşten açılmış gibi duran sarı balyajlı saç modelleri başta olmak üzere işte en trend sarı saç modelleri, esraninportresi'nde.

0
4042

Sarı ombre veya son trend olan renk eritme gibi balyaj yöntemleri ile ışıltılı ve hacimli saçlar mümkün. Güneşten açılmış gibi duran sarı balyajlı saç modelleri başta olmak üzere işte en trend sarı saç modelleri, esraninportresi’nde.

Ombre saç modelleri son yılların en popüler trendi olmasının yanında tam anlamıyla kadınların vazgeçilmezi oldu da diyebiliriz. Aslında kadınların çok iyi bildiği balyajlı saç modelleri içinde doğala en yakın görüntüyü elde ettiği bir balyaj yöntemi olarak adlandırabiliriz. Doğal görünmesindeki en büyük etken de doğru şekilde yaratılan yumuşak renk geçişleri aslında. Pek çok farklı saç rengi için balyajlar uygulanabilir olsa da en çok tercih edilen ve adeta doğal şekilde güneşten açılmış saç görüntüsü yaratan sarı balyajlı saç modelleri, sarı ombre saçlar bir kaç adım öne çıkıyor.

Baharın ilk günlerine yağmurlu bir havayla giriş yapmış olsak da güneşli günler çok uzakta değil. Sarı saç rengi güneş ile birlikte daha çekici hale gelen bir renk bana kalırsa. Bakımı zor olsa da biz kadınlar sarı saç renkleri kullanmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Saçlarda balyaj trendi ile birlikte saçları tek renk kullanma akımının bittiğini söyleyebiliriz. Ayrıca balyajlar ile saça ışıltı katmanın yanında daha hacimli bir görüntü de yakalamak mümkün oluyor. İşte tüm bu sebeplerden dolayı bahar ile birlikte değişim isteyenler için sarı balyajlı saç modelleri fikirlerini bir araya getirdim.

Sarı Balyajlı Saç Modelleri 1- Koyu Saç Dipleri ve Işıltılı Saç Uçları

Özellikle açık kahve tonlarında doğal saç rengi sahibiyseniz ve saçınızı tamamen boyatma konusunda tereddütler yaşıyorsanız deneyebileceğiniz balyaj çeşitlerinden biridir. Diğer yanda tüm saçı sarıya boyamak benim için fazla süslü anlamına geliyor diyorsanız ve daha çok saça ışıltı katacak küçük dokunuşlar arıyorsanız yine bu modelleri deneyebilirsiniz. Diğer yandan sarı saçı ilk defa deneyecekler için de bir alternatiftir. 

1 sarı balyajlı saç modelleri_mini

Özellikle koyu saç renklerinden sarı saç rengine geçiş yapanlar çok iyi bilir ki diplerden saçlar uzadıkça ortaya çıkan görüntü gerçekten kötüdür. Bu yüzden de saç uzamasına bağlı olarak değişiklik gösterse de ortalama 2 haftada bir kuaföre gidip dip boyası yaptırmanız gerekecektir. Buradaki örnekteyse bu riski tamamen bertaraf etmiş oluyorsunuz aslında.

Birbirinden farklı sarı balyajlı saç modellerini görmek isterseniz GALERİ ye tıklayarak 15 farklı sarı balyj saç modelini inceleyebilirsiniz. Eğer açıklamalı önerilerimi okumak isterseniz de SONRAKİ SAYFA butonu ile bu yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

galeri_icon_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here