Saçlarda At Kuyruğu Trendi

1
827

At kuyruğu saç modelleri, yapılması pratik ve çıkan sonuç itibariyle güzel ve çekici saç modellerinden biridir. Sizin için birbirinden farklı at kuyruğu saç modeli ve yapılışlarını içeren videolu anlatımları bir araya getirdik. İşte, saçlarda at kuyruğu trendi detayları esraninportresi’nde.

Bir klasik olan atkuyruğu saçları seviyorum. Klasikler genelde yanıltmazlar sizi. At kuyruğu, yapılması pratik ancak cazibeli saç modellerinden biridir. İşte bu sebepten olsa gerek bu yıl, 2017 ilkbahar yaz modası için yapılan tüm defilelerde, markaların ve tasarımcıların at kuyruğu saçları kullandıklarını gördük. Saçlardaki bu trendin moda içerisinde en kolay kendimize uygulayabileceğimiz akımlardan biri diye düşünüyorum.

Burada tek yapmanız gereken nasıl bir at kuyruğu saç modeli istediğinize karar vermek. İşte elimizin altında bu kadar kolay uygulayabileceğimiz bir trend varken, neler yapabiliriz, yukarıdan mı yoksa aşağıdan mı toplanmış bir at kuyruğu yapalım ve nasıl yapalım sorularına videolu anlatımlarla cevap arayalım istiyorum.

Saçlarda At Kuyruğu Trendi

atkuyruğu trendi

At kuyruğu ve saç örgüleri son yılların en popüler saç modelleri arasında yer alıyor. 2016/2017 sonbahar-kış saç modelleri modası detaylarına bakıldığında da bu ikilinin birlikte daha güçlü bir popülerliğe ulaşacakları anlaşılıyor.

5 yan tarafı örgülü at kuyruğu_mini

Aslında örgüler ile at kuyruğu saç modelini bir araya getirebileceğiniz pek çok seçenek var. Esraninportresi olarak bu seçenekleri daha önce hazırladığımız örgülü at kuyruğu saç modelleri ve yapılışları yazısından oldukça detaylı anlatmıştık. İsterseniz buradan ilgili yazıya ulaşıp okuyabilirsiniz–> örgülü at kuyruğu saç modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here