Saç Kurutma Makinesi ile Yapabilecekleriniz

Ayakkabı genişletme, ojeleri veya bronzlaştırıcıyı kurutmak... Saç Kurutma Makinesi ile saç kurutma ve saç şekillendirme işlemleri yapmak dışında başka hangi işlemleri yapabilir, saç kurutma makinesini hangi farklı alanlarda kullanabilirsiniz? Saç kurutma makinesi ile yapabilecekleriniz, esraninportresi'nde.

0
3082

Ayakkabı genişletme, ojeleri veya bronzlaştırıcıyı kurutmak… Saç Kurutma Makinesi ile saç kurutma ve saç şekillendirme işlemleri yapmak dışında başka hangi işlemleri yapabilir, saç kurutma makinesini hangi farklı alanlarda kullanabilirsiniz? Saç kurutma makinesi ile yapabilecekleriniz, esraninportresi’nde.2. Ojeleri Kurutmak

Dışarı çıkmak için aceleniz var, ancak son dakika değiştirmeye karar verdiğiniz ojeler henüz kurumadı. Böyle durumlarda ojenin hızlı kuruması için yine saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Burada sadece sıcak değil, soğuk üflemesini sağlamanız gerekiyor.

2a Kurutma makinası 3_mini

Bronzlaştırıcı Kurutmak : Kurumasını beklemeniz gereken kozmetik ürünlerinden bir diğeri de kesinlikle bronzlaştırıcılar. Vücudunuza uyguladıktan sonra en az 20 dakika beklemeniz gerekiyor. Aksi halde her yere bulaşma ihtimali oldukça yüksek. İşte bu süreci biraz hızlandırmak için, tıpkı ojelerde yaptığımız gibi, kurutma makinesinin soğuk üfleyen bölümünü çalıştırıp üzerimize tutmamız yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here