Saç Kurutma Makinesi ile Yapabilecekleriniz

Ayakkabı genişletme, ojeleri veya bronzlaştırıcıyı kurutmak... Saç Kurutma Makinesi ile saç kurutma ve saç şekillendirme işlemleri yapmak dışında başka hangi işlemleri yapabilir, saç kurutma makinesini hangi farklı alanlarda kullanabilirsiniz? Saç kurutma makinesi ile yapabilecekleriniz, esraninportresi'nde.

0
3632

Ayakkabı genişletme, ojeleri veya bronzlaştırıcıyı kurutmak… Saç Kurutma Makinesi ile saç kurutma ve saç şekillendirme işlemleri yapmak dışında başka hangi işlemleri yapabilir, saç kurutma makinesini hangi farklı alanlarda kullanabilirsiniz? Saç kurutma makinesi ile yapabilecekleriniz, esraninportresi’nde.1. Saç Kurutma Makinesi ile Yapabilecekleriniz

Devamlı olarak elimizin altında olan bazı malzemelerin başka kullanım alanları olduğunu bilmek, hayatımızı kolaylaştırır. Bu yüzden daha önce sizlerle benzeri yazılar paylaştım. Okuyanlar mutlaka hatırlayacaktır, Ojenin Sıra Dışı Kullanım Alanları” “Kaşık İle Yapabilecekleriniz veya Kulak Çubuğu İle Yapabilecekleriniz sizler tarafından en çok beğenilen yazılardı. Bugün gündeme aldığımız eşya ise Saç Kurutma Makinesi. Saç Kurutma Makinesi ile saç kurutma ve saç şekillendirme üzerine detaylı paylaşırken bir yandan da saç kurutma makinesi başka ne için kullanılabilir sorusunun cevabını arıyor olacağız.

Ayakkabı Genişletme : Yeni aldınız deri ayakkabılar, ayağınızı fazla sıkabilir ve vurabilir. Özellikle yeni aldığınız bir ayakkabı ile uzun süre ayakta kalırsa dayanılmaz bir acı ile karışılabilirsiniz. İşte böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için ayakkabınızı kurutma makinesi yardımıyla biraz açıp, ayağınızın şeklini almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kalın bir yün çorabı ile ayakkabınızı giyiyorsunuz. Ardından tek yapmanız gereken kurutma makinesi ile ısı uygulamak ve bu şekilde bir süre evin içinde gezinmek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here