Saç Boyası Nasıl Akıtılır?

"Saçımı evde boyadım veya boyattım, ancak istediğim saç rengini elde edemedim!" Sahip olduğunuz saç rengine göre değişecek tekniklerle saç boyasından kurtulabilirsiniz. Saç boyası akıtma kuaförlerde yapılabileceği gibi evde doğal yöntemler de denenebilir. Peki saç boyası nasıl akıtılır? Detaylar esraninportresi'nde.

0
40252

“Saçımı evde boyadım veya boyattım, ancak istediğim saç rengini elde edemedim!” Sahip olduğunuz saç rengine göre değişecek tekniklerle saç boyasından kurtulabilirsiniz. Saç boyası akıtma kuaförlerde yapılabileceği gibi evde doğal yöntemler de denenebilir. Peki saç boyası nasıl akıtılır? Detaylar esraninportresi’nde.

Saçımı evde boyadım veya boyattım, ancak istediğim saç rengini elde edemedim! Hayal ettiğimiz saç rengine sahip olamadığımız zaman bir an önce o renkten kurtulmak istiyoruz. Ayrıca saçların dip boyası gelip, kendi saç renginize dönme kararı verdiğiniz zamanlarda da saçınızdaki boyadan kurtulmak isteyebilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun sahip olduğunuz renge göre değişebilecek teknikler ile saç boyasından kurtulabilirsiniz. Bu noktada yapılabileceklerden biri de saçtaki saç boyasını akıtmaktır. Saç boyası akıtma kuaförlerde yapılabileceği gibi evde doğal yöntemler de denenebilir. Ancak yazının başından belirtmeliyim ki uzmanlar boyadan kurtulmanız için uygulanan yöntemlerin her zaman işe yaramayabileceği konusunda uyarıyor. Ancak sonuç daha kötü olamaz, denemek istiyorum diyenler için saç boyası nasıl akıtılır, evde yapılabilecek saç boyası akıtma işlemleri nelerdir detaylıca paylaşmak istiyorum.

Saç Boyası Nasıl Akıtılır?

1 sac boyasi nasil akitilir_mini

Peki hangi durumlarda saç boyasını akıtma işlemi başarılı olmaz?

  • Daha önce başkasının deneyip iyi bir sonuç aldığı yöntem sizin için olumlu sonuçlanmayabilir ki bunun pek çok farklı sebebi olabilir.
  • Saç boyası akıtma işlemlerini uzun süredir saçınızda olan boyalarda kullanmak sonuç vermeyebilir veya zorlanabilirsiniz.
  • Alttaki saç renginiz açıksa ve üstte koyu bir saç rengi boyamış ve akıtmak istiyorsanız daha kolay sonuç alabilirsiniz.
  • Saçınızda açma işlemi yaptırdıysanız uyguladığınız yöntemler işe yaramayacaktır.

Tüm bunların dışında saç boyası akıtma işlemi sonrası boya aksa bile alttan çıkan renk istediğiniz gibi olmayabilir. Kısacası her zaman daha kötü sonuçlar ile karşılaşabileceğiniz (özellikle de evde kendiniz yapıyorsanız!) ihtimalini aklınızdan çıkarmamalısınız. Uyarımızı da yaptıktan sonra gelelim “saç boyası nasıl akıtılır?” sorusunun cevaplarına;

1- Saç Rengi Açıcı :

Saç boyasının saçtan çıkarılması için kullanılan en yaygın yöntem açıcı kullanmak olmakla birlikte ayrıca en sert yöntemdir. Saçınıza zarar verebileceğinden, diğer yöntemlerle istenen sonucu elde edemediyseniz, bu yöntemi son çare olarak seçebilirsiniz. Zayıflamış saçlarda uygulanacak bu yöntem saçların daha da zayıflamasına neden olabilir. Dolayısıyla, kalıcı saç renginizi kaldırmanız gerektiğinde bu yöntem daha çok işe yarar.

saç rengini açmak_mini_mini

Saçımızın rengini evde açabilir miyiz ve saç rengini açarken, sarı saça geçiş yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Siyah saçtan sarıya geçiş yapmak için bilmeniz gerekenler ve saç açma işlemi detayları esraninportresi.com’da—> saç rengini açma aşamaları

Saç boyasını akıtmak için evde uygulanabilecek doğal yöntemleri okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA NUMARALARI ile diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here