Rose-Gül Kahve Saç Rengi Trendi

Yeni moda saç rengi rose-gül kahverengi (Gül Kahve Saç Rengi), kısa saç modelleri başta olmak üzere pek çok saç modeli ile mükemmel görünmektedir. Peki bu kahve saç rengi kimlere yakışır ve bu saç rengi nasıl elde edilir, nasıl boyanır? İşte, rose kahve saç modelleri de dahil olmak üzere ilham alabileceğiniz, Rose Kahve Saç Rengi Trendi detayları, esraninportresi'nde.

0
2070

Yeni moda saç rengi rose-gül kahverengi (Gül Kahve Saç Rengi), kısa saç modelleri başta olmak üzere pek çok saç modeli ile mükemmel görünmektedir. Peki bu kahve saç rengi kimlere yakışır ve bu saç rengi nasıl elde edilir, nasıl boyanır? İşte, rose kahve saç modelleri de dahil olmak üzere ilham alabileceğiniz, Rose Kahve Saç Rengi Trendi detayları, esraninportresi’nde.

Moda ve trendleri takip edenler ne kadar hızlı değişimlerin söz konusu olabileceğini de bilirler. Bu durum çoğu zaman saç renkleri ve modelleri için de geçerlidir. Elbette her yeni trende saçlarımızı adapte etmek mümkün değil ve tabii ki her trend de herkese göre değil. Bugün detaylarını paylaşamaya çalışacağımsa kahve gibi nispeten daha koyu saç rengi kullanmayı tercih edenler için. Özellikle de saçlarında küçük değişimler ile farklılık yaratmak isteyenler için mükemmel olduğunu da söyleyebilirim.

Saç renginizde bir değişiklik yapmak istiyorsunuz ama nasıl ve ne yapacağınızdan emin değil misiniz? Eğer esmerseniz, denemeniz gereken yeni trend, Gül kahverengi saç rengi birçok kadının kalbini fethedeceğe benziyor.

Rose-Gül Kahve Saç Rengi Trendi

Öncelikle bu saç rengi için saçlarınızı fazla açtırmanız gerekmiyor ki bu, saçınızın daha sağlıklı kalacağı anlamına geliyor. Balyaj teknikleri sayesinde eklenecek sıcak tonlar sayesinde saçlarınız daha parlak da görünecektir.

Bahar yaz aylarına uygun olacak şekilde saç rengini açmak ama farklı bir ton ve görünüm arayışında olanlar için mükemmel olan kızıl esintili bu saç rengi, kahve ve kızıl tonların karışımıyla elde edilmektedir.

Yine saç trendleri takip edenlerin bileceği üzere rose yani pembe-gül saç rengi geçtiğimiz yıl sarı saçlı olanların kullandığı bir trend haline gelmişti. Elbette sarı saçlara sahip olanların aksine koyu saç rengine sahip olanların bu tonları yakalamaları için saçlarını çok fazla açtırmaları gerekiyordu.

Bu yeni trend ile hem saç rengi açma işlemi çok gerekmiyor. Sadece biraz ışıltı elde edilecek kadar uygulanması yeterli. Ayrıca ombre gibi teknikleri kullanmak da mümkün ki böylece saç diplerine hiç kimyasal işlem yaptırmamış oluyorsunuz. Bu noktada dozu ve elde edilecek sonuç da tamamen size bağlı olmuş oluyor.

Çikolata, espresso gibi koyu kahve saç renklerinden, tarçın, doğal sarı ve altın saç renkleri gibi açık tonlara kadar İlkbahar 2018 saç rengi trendleri içerisinde herkese uygun bir saç rengi yer alıyor. Önümüzdeki sezonda en çok karşımıza çıkacak–> ilkbahar-Yaz Saç Rengi Trendleri detayları, esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here