Podyumdan, Kolay Yapılabilen Saç Modelleri

3
325

Moda haftalarını birbiri ardında bıraktık. Gerek moda haftaları süresince, tasarımcıların görücüye çıkan koleksiyonlarından, gerekse sokaklarda arz-ı endam eden editör ve bloggerlardan 2015 / 2016 modasına dair öğrenilecek pek çok detay olduğunu gördük. Çoğu yerde tasarımcıların 2016 koleksiyonlarını bulmanız mümkün. Ancak ben gerçek hatta uygulayabileceğimiz detaylarla ilgileniyorum ve sizlerle de onları paylaşmaya özen gösteriyorum. Çünkü öyleleri var ki, onları şov dünyası dışında kullanmak mümkün değil, biliyorsunuz. 

2016 saç trendleri_mini

İşte aynı düşünceyle yola çıkarak, NewYork Moda Haftası süresince tasarımcıların, koleksiyonlarıyla birlikte hayal ettikleri saç modelleri üzerine bir araştırma yaptım. Elbette gerçek hayatta örnek alabileceğimiz pek çok saç trendleri var. Ancak bugün daha spesifik çalıştım ve, podyumlardan, kolaylıkla yapılabilecek saç modelleri ve yapılışlarını hazırladım.

3 YORUMLAR

    • Öncelikle tabii yıpranmadan kastınız uçlardaki kırıklarsa onlardan kurtulmakla işe başlayın. Ardından saçınıza uygun şampuanı kullanıp kullanmadığınıza bakın. Sonrasında da argan yağı, hindistan cevizi yağı, yılan yağı ve jojoba yağı gibi doğal yağlardan kendinize düzenli uygulayacağınız bir saç maskesi belirleyin.

      Zaman içerisinde etkilerini göstereceklerdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here