2020 Platin Sarı Bob Saç Trendi

2020 yaz saç trendi hem saç kesimi ve hem de saç rengi ile sihirli bir şekilde zarif şıklık veya asi görünümün her ikisini de sunuyor. Bir yanda platin sarı saç rengi, diğer yanda bob-lob saç kesimleri... İşte iki popüler saç trendi 2020de güçlerini birleştiriyor ve ortaya platin sarı bob saç trendi çıkıyor.

1
835

2020 saç trendi hem saç kesimi ve hem de saç rengi ile sihirli bir şekilde zarif şıklık veya asi görünümün her ikisini de sunuyor. Bir yanda platin sarı saç rengi, diğer yanda bob-lob saç kesimleri… İşte iki popüler saç trendi 2020 de güçlerini birleştiriyor ve ortaya platin sarı bob saç trendi çıkıyor.

İster zarif ve şık isterseniz de asi bir görünüm… Kış saç trendi hem saç kesimi ve hem de saç rengi ile sihirli bir şekilde bu iki görünümün her ikisini de sunuyor. Sarı saç rengi severlerin en sevdiği tonlardan biridir, platin sarı. Diğer yandan bir kaç yıldır bob saç modelleri hemen herkes tarafından benimsendiğinden oldukça popüler. İşte bu yüzden bu iki popüler saç trendi güçlerini birleştiriyor ve ortaya platin sarı bob saç trendi çıkıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte gardıroplarda değişim hareketi de başlar. Aslında pek çok kadın için yaz değişimleri kıyafetlerle sınırlı kalmaz ve saç değişimleri takip eder. Bazı değişimler sadece uzun saçları at kuyruğu saç modeline dönüştürmek ile sınırlı kalsa da bazılarında koyu tonlardan platin sarı saça geçiş gibi radikal sayılabilecek değişimler görebiliriz. Böylesi radikal değişimleri en kolay uygulayabilenlerden biridir, ünlüler. Kristen Stewart, Jennifer Lawrence ve Taylor Swift gibi ünlü yıldızlar böylesi radikal değişimlere imza atanlardan ve aynı zamanda da 2020 saç trendinin platin sarı bob saç modelinin olmasını sağlayanlar…

2020 Platin Sarı Bob Saç Modelleri Trendi

platin sari bob sac modelleri trendi 1_mini

Platin sarı saçlar özellikle de koyu saç diplerine sahipseniz sahip olması biraz meşakatli olan renklerden biri. Beyaz-sarı bir sarı renk tonu olduğu için saçların açılması gerekecektir. Saçlarının koyu olması saçlarınızın bir kaç açma işlemi geçireceği anlamına gelir. Bu açma işlemlerini de saçların yıpranmaması için tek seferde değilde aralıklarla yaptırılması öneriliyor. Bu da demek oluyor ki koyu saç rengine sahipseniz ve platin sarı saç istiyorsanız işlemlere başlamak için acele etmeniz gerekiyor.

platin sari sac rengi bob sac modelleri trendi 3_mini

Bu arada saç açma işlemini daha önce yaptırmadıysanız, saç rengi açtırma işlemleri nasıl yapılıyor detaylı bilgi edinmek isterseniz daha önce hazırladığım yazıya da buradan ulaşabilirsiniz.—-> Saç Rengini Açma

platin sari bob sac modelleri trendi 2_mini

Platin sarı saç rengi ile ilgili bilmeniz gereken diğer bir konu çok iyi bakmanız gerektiğidir. Yani hem saç bakımlarınızı aksatmamalı hem de kendiniz de özensiz olmamalısınız. Yapılan işlemler sebebiyle saçlar kuruyacağından sık sık nemlendiren bakımlar yapmanız gerekecektir.

Platin sarı saç bakımı gözünüzü de korkutmasın. Çünkü özenli davranmanız sonucu elde edeceğiniz parlak ve ışıltılı saçlarınızla çok fazla iltifat alacağınızdan eminim. Eğer platin tonu olmasa da sarı saç renkleri ilgimi çekiyor, bakımı gibi konularda daha fazla bilgi almak isterim derseniz–> Sarı saç renkleri

platin sari sac rengi bob sac modelleri trendi 4_mini

Platin sarı saçlar üstelik hem kıvırcık saçlar hem de düz saçlar ile mükemmel görünüyor. Saç kesimi bu noktada elbette çok önemli. Eğer saç tipiniz ince telli saçlarsa çok uzun saçlara sahip olmanız cılız ve sağlıksız görünmelerine sebep olabilir. Bu noktada elbette önerilen küt saçlar oluyor. Katlı bob saç kesimleri, uzun bob yani lob saç modelleri veya asimetrik bob saç kesimleri yılın trend saç modelleri olduğundan sadece ince telli saçlar için değil tüm saç tipleri için de elbette en çok önerilenler.

platin sari sac rengi bob sac modelleri trendi 5_mini

1 Yorum

  1. Platine saçımı boyattım bilgisiz kuaförüm saçımı lastiğe çevirdi kestirdim ama yine de yanmış kısımlar çoktu intenette araştırırken site buldum ürün uzmanları birebir ilgilendi fiyatı biraz tuzluydu ama iddialarından dolayı denemek istedim param kadar memnun kaldım 3 adımda düzeldi saçlarım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here