Pixie’den Bob’a Yaza Özel Kısa Saç Modelleri

Ferah kullanımıyla yaz sıcaklarıyla daha kolay başa çıkmayı sağlayan kısa saç modelleri, bu sezon da oldukça trendler. Popüler kısa saç modelleri arasında özellikle dikkat çeken iki stil olan Pixie ve Bob kesim saçlar, esraninportresi'nde.

0
1333

Ferah kullanımıyla yaz sıcaklarıyla daha kolay başa çıkmayı sağlayan kısa saç modelleri, bu sezon da oldukça trendler. Popüler kısa saç modelleri arasında özellikle dikkat çeken iki stil olan Pixie ve Bob kesim saçlar, esraninportresi’nde.

Uzun saçtan asla vazgeçemeyeceğini düşünen kadınlar bile kısa saçları gözden geçiriyor. Özellikle sıcakların insanı bunalttığı yaz aylarında herkes en azından bir kez bile olsa, saçlarını kısa kestirmeyi düşünmüştür. Rahat kullanımının yanı sıra hazırlanmayı kolaylaştıran, zamandan tasarruf sağlarken yaz sıcaklarıyla dkolay başa çıkmanızı sağlayan kısa saç modelleri bu sezonda da oldukça trend.

Popüler kısa saç modelleri arasında özellikle dikkat çeken iki stil ise Pixie ve Bob kesim saçlar. Yıpranan saçlarını bakıma almak için öncelikle kestirmesi gerektiğini bilen ancak buna cesaret edemeyenler için belki de bu yaz tam zamanı!

Pixie’den Bob’a Yaza Özel Kısa Saç Modelleri

  • Gerçek Bir Değişim Vaat Eden Pixie Saç Modeli

60’lı yılların unutulmaz Hollywood aktrisleri ve modelleriyle hatırlanan, 2000’lerde bir ara popüler olan ancak çabuk unutulan Pixie saç kesimleri geçtiğimiz yıl New York ve Paris’te düzenlenen 2018 yaz kreasyonlarıyla birlikte tekrar trend hale geldi.

Ülkemizde Bergüzar Korel, Birce Akalay gibi ünlülerin yanı sıra top modellerin de tercih etmesinden sonra Instagram paylaşımlarıyla popüler hale gelen Pixie saçlar özgürlüğe vurgu yapıyor. Ayrıca kullanım konusundaysa yaz için ideal seçimlerin başında yer alıyor.

Yanlarda kısa, üstteyse uzun kalan bir saç modeli olduğu için saçlarından tamamen vazgeçmek istemeyenler için de ideal. Ayrıca kısa yanlar bunaltan yaz sıcaklarında ferah bir kullanım sunuyor. Jel ve sprey ürünlerle ister sezonun bir diğer trendi olan yana taranmış ister ıslak görünümlü kullanımın ikisine de imkân sağlıyor.

  • Küt Kesimin Son Trendi Bob Saç Modeli

Hafif bir uzunluğun her zaman iyi olduğunu düşünen ancak uzun saçlarının bakımıyla yaz sıcaklarında uğraşmak istemeyen kadınların imdadına Bob kesim saçlar yetişiyor. Klasik saç modellerinden vazgeçemeyenlere de sezon trendleriyle uyumlu bir alternatif sunuyor.

Bakım konusunda güçlük çıkartmayan ancak yaz akşamlarında katılacağınız davetlerde saçlarınızı pek çok farklı stile sokmanızı mümkün kılacak uzunlukta. Ayrıca bu saç modeli havuz kenarı ve plajdayda da büyük kolaylık sunacaktır size.

Modern bile değil, “radikal” olarak isimlendirilecek kadar marjinal olan neredeyse 3 numara kesilmiş, erkek tipi saçların da bu yazın trend saç modelleri arasında olduğunu hatırlatalım.

Tüm bunların yanında trendler ile değişen saç stilleri arasından gündelik yaşamınıza ve zevklerinize uygun olanı arayıp bulmaya çalışmaktan yoruldunuz mu? Peki, kişiye özel saç modeli belirlenirken neler dikkate alınmalı? Kişiye özel saç kesiminde önceliğiniz ne olmalı? Size özel bir saç modeli sahibi olmak için önemli ipuçları, —> kişiye özel saç modeli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here