Pixie Saç Modeline Şekil Verme Yolları

0
3779

Kısa saç modelleri çok zengin bir çeşitlilik sunar ve her biri bir döneme damga vurmuştur. İşte, son zamanların en trend kısa saç kesimlerinden biri, Pixie. Scarlett Johannson ile birlikte popülerliğini arttıran pixie saç modeline nasıl şekil verilir? Pixie Saç Modeline Şekil Verme Yolları esraninportresi’nde.

Burada her ne kadar daha çok Scarlett Johannson‘nın son zamanlarda kullandığı ve kendisine çok yakıştığını düşündüğüm pixie saç modeli ve pixie saç modeline şekil vermenin yolları üzerinde duracak olsak da, temel de kısa saçlara nasıl şekil verilir sorusunun cevabını buluyor olacağız.

İnsan, Scarlett Johannson’nın sahip olduğu saç modelini ve ne kadar güzel durduğunu gördükçe, kısa saç kullanma konusunda amiyane tabirle gaza geliyor. Öyle tahmin ediyorum ki, her kadın bir dönem aklının bir köşesinden, kısa saç stili denesem mi diye geçirmiştir. Ancak çok azı bunu hayata geçirme cesaretini gösterebilmiştir. Elbette kısa saç modelleri çok zengin bir çeşitlilik sunar ve her biri bir döneme damga vurmuştur. İşte son zamanlarda, Scarlett Johannson ile birlikte fazlasıyla gündeme gelen bir saç modeli, yanları kazıtılmış pixie saç kesimleri. Yüz hatlarını ortaya çıkaran ve hem çocuksu hem de çekici bir görüntü kazandıran pixie saç kesimi modeli bu kadar gündemdeyken, acaba kestirsem mi, kestirirsem bu kısa saçlar için şekillendirme önerileri isteyenlere bir kaç seçenek hazırladım. Bunu da bu modeli popüler yapan Scarlett Johannson’ı kendimize rehber alarak alacağız. İşte Scarlett Johannson saç modeli ve pixie saç modeline şekil vermenin yolları

Pixie Saç Modeline Şekil Verme Yolları

İş Yerinde Kullanılabilecek Kısa Saç Modeli

kısa saç nasıl kullanılır_mini

Bu tarz, biraz aykırı sayılabilecek saç modelleri ile ilgili ciddi tereddütlerden biri, iş yerinde nasıl kullanılacağı konusudur. Scarlett Johansson’nın uyguladığı ve yukarıdaki sonucu aldığı yöntem oldukça başarılı. Bunun için, saçınızı her zaman ayırdığınız yönün tersine doğru ve özellikle de çok yandan ayırdığınızda da ortaya hacimli hoş bir görüntü çıkacaktır. Tabii saçlarınıza öncesinde fön çekmek de önemli. Ters yönde ayırmanızdan ötürü de biraz sprey sıkarsanız saçlarınız tam anlamıyla hazır hale gelmiş olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here