Özel Günler için Yeni Moda Saç Aksesuarları

Saç modelini daha şık veya daha göz alıcı hale getirmek için saç aksesuarları mükemmeldir. Yılbaşı gecesi, doğum günleri, düğünler gibi özel bir etkinliğe giderken kullanabileceğiniz birbirinden farklı 2019 saç aksesuarları ve saç modelleri "Özel günler için yeni moda saç aksesuarları" yazısıyla esraninportresi'nde.

0
1050

Saç modelini daha şık veya daha göz alıcı hale getirmek için saç aksesuarları mükemmeldir. Yılbaşı gecesi, doğum günleri, düğünler gibi özel bir etkinliğe giderken kullanabileceğiniz birbirinden farklı 2019 saç aksesuarları ve saç modelleri “Özel günler için yeni moda saç aksesuarları” yazısıyla esraninportresi’nde.

Saç aksesuarları saç stilinizi yükseltmek için her zaman mükemmel bir yoldur. Yeni yıl gecesi için özel olarak hazırlanacaklar kıyafet hazırlıklarını yapmaya başlamışken yılbaşı için yeni moda saç aksesuarları hakkında da biraz bilgi verelim istedim. Çünkü bu yıl popülerlikleri ile trend haline gelen bu saç aksesuarları düz ve sade bir elbiseyi şık ve gösterişli hale getirebilecek güce sahip.

Yılbaşı gecesi, doğum günleri, düğünler gibi özel bir etkinliğe katılıyorsanız, göze çarpacak bir saç modeline ihtiyacınız var demektir. Özel günler için örgülü saç modelleri gibi çarpıcı saç stilleri tercih edebileceğiniz gibi şık saç aksesuarı da kullanabilirsiniz. Doğru kıyafet ile doğru aksesuarı bir araya getirdiğiniz noktada aslında işiniz kolaylaşmış demektir. Başka bir deyişle, en iyi kıyafeti veya göz alıcı makyaja kafa yormak zorunda da kalmazsınız çünkü bunu sizin yerinize saç aksesuarı çoktan yapmıştır.

Saç aksesuarları konusunda bu yıl gerek sokak modasında gerekse podyumlarda önemli ve büyük eğilimler vardı. Birçok tasarımcı, önümüzdeki yıl da kadınların bu dekoratif parçalara takıntılı olacağını öngörüyor. Yılbaşı gecesi, 2019’de bu aksesuarları herkes kullanmaya başlamadan önce ilk denemeleri siz yapabilirsiniz. Bu aksesuarlar saç stilinizi aydınlatır ve en az üç kat daha iyi hale getirirler. Şöhretlerin saç stilistleri bile, gösterişli saç iğnelerini, incileri saç bantlarını ve taçlarını kullanmaya başladılar. Kısacası bu değerli ve küresel bir trend!

Özel Günler için Yeni Moda Saç Aksesuarları

Tasarımcılara ve ünlülere göre, birkaç saç aksesuarı birden kullanılabilir. Her şeyden önce, çekmecenizde her zaman gösterişli tokaları ile öne çıkan tel tokalarınız olsun. Evde var olan klasik tel tokaları da bu yeni trendlere adapte etmenin basit ve kolay yolları da var üstelik.

Yapmanız gereken boncuklar, inciler veya tek kolay küpeleri tokanıza yapıştırmak ve tokanızı da gümüş veya altın rengi sprey boya ile boyamak! Hatta altın renkli ojenizi dahi tel tokalarınızı daha şık hale getirmek için kullanabilirsiniz. Zira metalik renkler yılın en çok öne çıkan renk trendlerinden biri.

Şu sıralarda çok popüler olan bir başka aksesuar da inciler. Onları kıyafetler, ayakkabılar ve takılarda bol bol görmeniz mümkün. Yılbaşı gecesi için bunları saç aksesuarları olarak deneyebilirsiniz. Birçok ünlü saç stilisti onları en son çalışmalarında da kullandı.

Kate Mara ve Julianne Hough gibi ünlüler, kırmızı halı etkinlikleri için saçlarında inciler kullanmıştı. Bir çok uygun fiyatlı markada da incilerin kullanıldığı klipsli, saç bantlı aksesuarları bulmanız mümkün.

Tüm bu fikirlerden ve de saç aksesuar trendlerinden yola çıkarak size pek çok farklı örneği burada saç modelleri ile birlikte derlemeye çalıştım. Bu muhteşem saç stillerinden ilham alıp favori saç aksesuarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bu aksesuarlar sayesinde pek çok saç modeli için kuaföre dahi gitmenize gerek yok. Bu noktada özel günlerde, etkinliklerde kullanmak üzere saç modelleri fikirlerine ve yapılışlarına ihtiyacım var diyenler için aşağıya daha önceki yazılarımın linklerini ekledim.

—> Ozel Günler için Zarif Atkuyruğu Saç Modelleri

—> Ozel Günler için Kolay Saç Yapımı Fikirleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here