Kızıl, Altın ve Küllü Kahverengi Saç Rengi Fikirleri 2020

Sarı ya da klasik kahvenin modasının geçtiğini düşünüyor ve saç stilini modern hale getirmek istiyorsanız, kızıl, küllü ve altın-kahverengi saç rengi seçeneklerini deneyebilirsiniz. Ombre veya aydınlatıcı balyajlar ile Kızıl, Altın ve Küllü Kahverengi Saç Rengi Fikirleri 2019, esraninportresi'nde.

0
3992

Sarı ya da klasik kahvenin modasının geçtiğini düşünüyor ve saç stilini modern hale getirmek istiyorsanız, kızıl, küllü ve altın-kahverengi saç rengi seçeneklerini deneyebilirsiniz. Ombre veya aydınlatıcı balyajlar ile Kızıl, Altın ve Küllü Kahverengi Saç Rengi Fikirleri 2019, esraninportresi’nde.

Altın, kızıl ve küllü kahverengi saç rengi seçenekleri aslında görünüşü tamamen değiştirmeden çok dikkat çekici olabilir. Eğer sarı saçların ya da klasik kahvenin modasının geçtiğini düşünüyor ve saç stilinizi daha modern hale getirmek istiyorsanız, kızıl, küllü ve altın-kahverengi saç rengi seçeneklerini deneyebilirsiniz. Balyaj ve ombre gibi uygulamalarda bu renkleri kullanarak bambaşka bir görünüm elde etmek mümkün.

Bu saç renkleri tüm saç tiplerinde mükemmel görünür. Kızıl tonlar, tüm bu renkler arasında en koyu ve en sıcak renktir ki bunu altın saç rengi takip eder. Son zamanların en havalı saç tonu ise, küllü kahverengi saç rehberidir. Birbirinden farklı öneriler için aşağı doğru ilerleyin;

Kızıl, Altın ve Küllü Kahverengi Saç Rengi Fikirleri 2019

 • Kahverengi Karışımları

Altın ve kızıl kahve saç tonları birbirini mükemmel şekilde tamamlar. Yumuşak kahverengi saç dipleri ve altın kahverengi aydınlatıcı vurgularla daha doğal bir görünüm elde edilebilir.

Bununla birlikte, altın kahverengi renginin sarıya çok yakın olduğunu unutmayın. Bu nedenle koyu saç dipleriniz varsa sık sık dip boyası yaptırmanız gerekebilir. Sık ve düzenli bakıma hazırlıklı değilsenizi altın kahverengiden daha üstte koyu bir renk tercih edin.

 • Altın Tonlamalar

Vurguları daha parlak hale getirmek için altın kahverengi ve sarı kullanabilirsiniz. Saç stilistiniz, saçın daha doğal görünmesi için ince bir karışım yapacaktır.

 • Kısmi Aydınlatıcı Vurgular

Yeni bir saç rengi kullanmayı planlıyorsanız, ama sonuçtan emin olamıyorsanız sadece kısmi vurgular iyi bir seçim olabilir. Mesela altın kahverengi yapmak istiyorsan, sadece saçın az bölümündeki balyajlarla başla. Muhtemelen başlangıç için yeterli olur.

 • Küllü Kahverengi ve Sarı

Koyu kahverengi saçtan, küllü kahverengi saçın elde edilmesi biraz zordur. Bununla birlikte, sarışınlar için bu daha hızlı şekilde oluşturulabilir ve mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Daha özel bir görünüm için bazı sarışın iplikçikler bırakmayı seçin.

 • Küllü ve Altın Kahverengi

Eğer bu iki rengi iyi karıştırırsanız, kahverengi saçlarınız heyecan verici görünecektir. Altta altın kahverengi, üstte küllü kahverenginin kullanılmasıyla ortaya büyüleyici ombre çıkabilir.

 • Çeşitli Aydınlatıcı Vurgular

Vurguları kullanmaya karar verdiğinizde 2 veya 3 renkte durmamalısınız. En çok sevdiğiniz kahverengi tonlarını seçin ve istediğiniz şekilde karıştırın ki böylelikle kendinize özel bir görünüm yaratabilirsiniz.

 • Kahverengi Ombre

Bir ombre yaptıracaksanız, uçları aynı saç renginin tonlarından boyadığınıza emin olun. Bu şekilde büyüleyici bir görünüm ve çekicilik renklerine sahip olacaksınız. Bu doğal bir yöntemdir ve sonuçta size güzel bir izlenim verecektir.

 • Altın ve Kahverengi

Altın saç tonları hemen hemen tüm kadınlarda zarif görünüyor.

 • Kızıl Kahverengi

Boya için seçim yaparken kızıl kahverengiyi hafife almayın. Eğer tam kızıla hazır değilseniz, elde etmek istediğiniz görüntüye biraz daha yakınlaşmanıza yardımcı olmak için kızıl kahverengi vurguları deneyebilirsiniz.

 • Tek Renk Saçlar

Bugünlerde ombre ve aydınlatıcı vurgular çok yaygın olsa da, basit tek tonlu boyamalar da göz ardı edilmemelidir.

 • Platin Sarı

Platin sarı kullanmak heyecan vericidir. Ancak asıl görev rengin tazeliğini korumaktır. Bu nedenle, daha çekici sonuçlar elde etmek için altın-kahverengi görünümler de tavsiye edilir.

 • Altın Kahverengi Doğal Saç Rengi

Doğal bir altın-kahverengi renginiz varsa, ama sarışın olmak istiyorsanız, endişelenmeyin! Kuaförde yeni ve benzersiz bir görünüm için altın saç köklerini kahverengileştirebilirsiniz.

 • Çok Amaçlı Saç Rengi

Her türlü saç ve tüm cilt renklerini tamamladığı için, altın saç rengini çok amaçlı kullanabilirsiniz.

 • Daha Zengin ve Daha Yumuşak

Küllü kahverengi saç renginin temel faydası, onunla birleştirebileceğiniz sınırsız renk tonları olmasıdır. Gölge ne kadar canlı olursa, saç stiliniz o kadar verimli ve etkili olur.

 • Ombre

Kahverengi saçlarla kutsanmış kızlar, bir ombre için farklı renkleri denemenin mükemmel bir seçimidir. Altın kahverengi ile başlayın ve isterseniz yavaş yavaş rengi açabilirsiniz.

 • Kül ve taze

Klasik sarı saç rengini muhteşem küllü kahverengi ile değiştirerek görünümünüzü aydınlatabilirsiniz. Değişiklik çok sert olmayacağı gibi ve size tamamen yeni bir stil kazandıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here