Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri

Kısa saç modellerinin oldukça modern ve şık bir görüntü verirler Eğer pixie kesim ya da kısa küt saç modeli bir saça sahipseniz ve düğün günü de çok uzaklarda değilse çok seveceğiniz Kısa Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri, esraninportresi'nde.

0
1588

Kısa saç modellerinin oldukça modern ve şık bir görüntü verirler Eğer pixie kesim ya da kısa küt saç modeli bir saça sahipseniz ve düğün günü de çok uzaklarda değilse çok seveceğiniz Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri, esraninportresi’nde.

Düğün hayali kurmaya başladığımız andan itibaren pek çoğumuz saçlarımızı hep uzun hayal ediyoruz. Evlilik teklifi alır almaz eğer kısa saç modeli sahibiysek,  “saçımı nasıl uzatırım” derdine düşüyoruz. En son çare de elbette çıt çıt vs gibi çözümlere başvurmak oluyor. Kısa saçlar için gelin saçı modelleri yok mudur da hepimiz fabrikadan çıkmış gibi, aynı, uzun gelin saçı modelleri yaptırmaya çalışıyoruz diye düşünmüyor değil insan. Kısa saç modellerinin oldukça modern ve şık bir görüntü verdikleri açıktır. Eğer pixie kesim ya da kısa küt saç modeli bir saça sahipseniz ve düğün günü de çok uzaklarda değilse, panik yapmaya gerek yok. O düğün günü mükemmel geçecek ve yıldız, ne olursa olsun siz olacaksınız. İşte, Kısa Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri

Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri

kısa saçlı gelin başı_mini

Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri : Şu aralar çok modern olduğunu düşündüğüm bir saç modeli çok revaçta hem kadınlar hem de erkekler için. Yanları kısa, üstleri daha uzun saç modeline sahipseniz örneğin, üst bölümdeki saçlarınıza yaptıracağınız dalgalar ile oldukça modern bir gelin olabilirsiniz. 

gelin saç aksesuarı kısa saçlar için_mini

Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri : 2015 trendleri içerisinde gelin saçı modeliniz için kullanabileceğiniz pek çok trend aksesuar yer alıyor. Genelde bu saç aksesuarlarının sadece uzun saçlara sahip olduğumuzda kullanabileceğimiz yanılgısına düşeriz. Aksine gelin saç aksesuarlarının bir çoğunun kısa saçlarda daha çarpıcı durduğunu düşünüyorum.

2015 gelin saçı modelleri 2016 gelin saçı modelleri_mini

Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri : Bize 1920’leri hatırlatan işlemeli saç bantları oldukça romantik ve nostaljik bir görüntü yaratıyor, özellikle de gelin saçı modelleri ile. Bu saç aksesuarları, kısa saç modelleri ile mükemmel duruyor. Eğer kısa saçlı bir gelinseniz, bu aksesuarlar ile adeta “The Great Gatsby” filminden çıkmış gibi, çok güzel bir gelin olabilirsiniz.

kısa saçlı gelin saçı modelleri_mini

Kısa Saçlar için Gelin Saçı Modelleri : İlkbahar veya yaz gelini olacaksanız ve de doğanın içinde bir düğün hayal ediyorsanız, şu aralar her yerde karşımıza çıkan çiçeklerden bir taç kullanmaya ne derseniz? Aksesuar olarak Çiçekli taç kullanabileceğiniz gibi, saçınızın bir tarafınıza tek bir çiçek takarak, daha sade bir gelin olabilirsiniz. Hatta çiçeklerden tacını kendiniz yapabilirsiniz. Çiçeklerden taç nasıl yapılır diyorsanız —-> Çiçeklerden Taç Yapımı

gelin saçı modelleri_mini

Sadece çiçekler değil, tül şapkalar, parıltılı tokalar ya da 1930’lu yılların tüylü aksesuarları da, kısa saçlar için gelin saçı modelleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Böylesi aksesuarlar kullandığınızda, saçınızda fazla bir işleme de gerek kalmayacaktır. İsterseniz sizin için derlediğim daha fazla kısa gelin saçı modellerini aşağıda yer alan galeriyi gezerek bakabilir, ilham alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here