Kış saç trendleri ve yapılışları

0
281

Değişen mevsimler veya değişen trendler gibi görünümüzü de değiştirmek isteyebilirsiniz. Biz kadınların değişim kararı verdikten sonra ilk akla gelen unsur kuşkusuz saçlarıdır. Sonuçta kendinize yeni kıyafetler alarak da değişimi gerçekleştirebilirsiniz, birazdan detaylarını sizlerle paylaşacağım kış saç trendleri ve yapılışlarını dikkate alıp saçlarınız ile de yapabilirsiniz. Burada yer alan saç modelleri 2015 saç trendleri için olduğu gibi, 2016 saç trendleri içinde de oldukça popüler olacak.

2015 yılının bitmesine de yaklaşık 1 ay kaldığı için de yılbaşı saçları arayışınız da başladıysa bence bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz. Yüksek at kuyruğu, kahkül modelleri, tek tarafta toplanmış saç stilleri veya retro saç modelleri gibi yılbaşı gecesi saç modelleri önerileri de içeriyor olacak aslında. İşte, 2015/2016 kış saç trendleri ve adım adım yapılışları

1 retro saç modelleri_mini

Kış saç trendleri : Retro saçlar

Bazıları retro saçlar yeniden moda dese de ben katılmıyorum. Çünkü bana kalırsa modası zaten hiç geçmedi. Büyük buklelerin eşlik ettiği bu saç modelleri zamansız aslında. Özellikle düğün, doğrum günü veya yılbaşı gecesi gibi özel durumlar için oldukça uygun saç modellerinden. Üstelik bu modelleri uygulamak için uzun saçlara sahip olmanız gerekmiyor. Kısa saçlar da retro saç modellerini kolaylıkla uygulayabilirler. Tek ihtiyacınız olan bir maşa! Retro saç modelleri ile ilgili daha fazla detay bilgi sahibi olmak istiyorsanız BURADAN okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here