2019 İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri

Gelinlik, elbise, ayakkabı kadar önemli konulardan biri de, bunlara uygun ilkbahar düğünü saç modelleri seçeneğidir. Retro saç dalgaları, taşlı saç aksesuarları veya saç örgüleri... . İlkbahar-Yaz Düğünü için en popüler saç modelleri, İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri yazısıyla esraninportresi'nde.

0
2147

Gelinlik, elbise, ayakkabı kadar önemli konulardan biri de, bunlara uygun ilkbahar düğünü saç modelleri seçeneğidir. Retro saç dalgaları, taşlı saç aksesuarları veya saç örgüleri… . İlkbahar-Yaz Düğünü için en popüler saç modelleri, 2019 İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri yazısıyla esraninportresi’nde.

İlkbahar-yaz düğünü yapacak olabilirsiniz veya yakın bir arkadaşınızın veya akrabanızın düğünü olabilir… Gelinlik, elbise, ayakkabı gibi detaylar kadar önemli konulardan biri de ilkbahar düğünü saç modelleri seçeneğidir. Eğer düğün sahibi olan bir gelin iseniz, seçeceğiniz gelin saç modeli ile arkadaş düğününe giderken yapılacak saç modeli kuşkusuz farklı olacaktır. Son yıllarda gerek düğün aksesuarları gerekse saç modelleri açısından çok fazla seçenek olduğundan bazen karar vermek oldukça zor olabilir. İşte tüm bunlardan yola çıkarak hem önümüzdeki sezonun yeni moda saç aksesuarları hem de saç örgüsü modelleri ile ortaya çıkarılmış son moda saç modellerini bir araya getirdik. İlkbahar-Yaz Düğünü için kullanılabilecek en popüler saç modelleri, esraninportresi’nde.

İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri

1- Retro Saç Dalgaları :

Göz alıcı dalgalı saç modelleri, bu yıl geri döndü. 1920’lerden ilham alan retro saç dalgaları sezonun kazananı adeta!

Üstelik bu tip dalgaları sadece uzun saçlar için de düşünmeyin zira kısa bob saç veya lob saç kesimleri için de harika sonuçlar ortaya çıkıyor. Eğer seçtiğiniz kıyafet ve diğer aksesuarlarınız sadeyse, göz alıcı bir saç aksesuarı ile saç stilinizi tamamlayabilirsiniz.

2- Saç Topuzu :

Düğün söz konusu olduğunda akla ilk gelen saç modellerinden biri, saç topuzu. Büyük ve fazla gösterişli saç topuzu modelleri doğallığın daha popüler olduğu son birkaç yılda geri plana düşmüştü.

Ancak 2019 ilkbahar-yaz sezonunda dağınık stil, büyük topuzlar oldukça trend. Ayrıca eğlenceli ve göz kamaştırıcı aksesuarlar ekleyerek tüm kalabalığın içinde öne çıkabilirsiniz.

İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri

3- Mısır Örgü Saç Modelleri :

Saç topuzu modellerini daha modern hale getirmenin yollarından biri saç aksesuarlarıyken bir diğeri de saç örgüleri…

Özellikle de mısır örgüsü tamamlamış dağınık topuzlar, bahar düğününe çok yakışan bohem, uçuş uçuş elbiselerin mükemmel bir tamamlayıcısı olacaktır.

4- Sonsuz Örgüler :

En iyi arkadaşınızın düğününde gösteriş için benzersiz bir saç modeli arıyorsanız, sonunda onu buldunuz! Sonsuz örgüler bu sezonun en popüler örgülü saç modelleri arasında!

İlkbahar-Yaz Düğünü için Saç Modelleri

5- Çiçekli Saç Modelleri :

Saça takılan çiçek modelleri, son yılların en popüler gelin aksesuarı trendlerinden biri. Çiçekli gelin saçı modelleri daha çok bahar ve yaz aylarında akla gelen seçeneklerden biri olsa da ben çiçekleri gelinin baş aksesuarı haline getirmenin mevsimi olmayacağını düşünenlerdenim. Gelin saçında kullanılacak çiçek türü, kullanım şekli veya rengi değişse de fikir bakidir.

Peki çiçekli aksesuarları gelin saç modelleri ile nasıl kullanmalı? İşte, çiçekli taç, çiçekli tarak, çiçekli saç bantları ile düğün için birbirinden farklı–> çiçekli Gelin Saç Modelleri, esraninportresi’nde.

6- Göz Alıcı Saç Aksesuarları :

Saç aksesuarları saç stilini yükseltmek için mükemmel bir yoldur. Bu yıl popülerlikleri ile trend haline gelen saç aksesuarları düz ve sade bir elbiseyi şık ve gösterişli hale getirebilecek güce sahip. Şöhretlerin saç stilistleri bile, gösterişli saç iğnelerini, incileri saç bantlarını ve taçlarını kullanmaya başladılar. Kısacası bu değerli ve küresel bir trend!

Düğünler gibi özel bir etkinliğe giderken kullanabileceğiniz birbirinden farklı 2019 saç aksesuarları ve saç modelleri “özel günler için yeni moda saç aksesuarları” yazısıyla esraninportresi’nde.

7- Farklı Saç Örgüleri Bir Arada :

Basit ama modaya uygun! Farklı türde örgüleri karıştırmak kesinlikle bu baharda bir düğüne katılıyorsanız denemeniz gereken saç modellerinden biri!

8- Boğumlu At Kuyruğu :

2018 saç trendleri içerisinde de yer verdiğimiz saç stili modellerinden biri de boğumlu at kuyruğu. Üstelik evde kendiniz de kolayca yapabilirsiniz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here