Çıt Çıt Nasıl Takılır?

0
982

Saçlara hacim ve uzunluk kazandıran çıt çıtları kullanmak aslında çok kolay. İşte, çıt çıt nasıl takılır, çıt çıt takılırken nelere dikkat etmeli? Tüm bunların detayları esraninportresi.com’da

Elektriklenen, kabaran saçlar mücadele, kepekten kurtulma ve saça hacim verme yolları gibi pek çok konuya dair önerileri sizler ile daha önce paylaştım. Şimdiyse sıra saçlara hacim ve uzunluk kazandıran çıt çıt kullanımına dair bilgilere geldi. Çıt çıt nedir, çıt çıt nasıl takılır, çıt çıt takılırken nelere dikkat etmeli? Tüm bunların detaylarını bu yazıda bulacaksınız.

Sizler de iyi biliyorsunuz ki saçları daha dolgun göstermenin bir kaç yolu var. Spreyler, krepeler, doğru saç kesimi filan ilk akla gelenler kuşkusuz. Tek isteğimiz dolgun göstermekse bir süreliğine bunu sağlayabiliriz. ancak hem dolgun hem de uzun olmasını istiyorsak ve de bunu hemen istiyorsanız geriye bir kaç seçeneğiniz kalıyor. Bunlar peruk, kaynak veya çıt çıt. Bunların arasından kuaförlerde en çok kullanılanlar kaynak ve çıt çıt. Kaynak, saç diplerinden bir kaç saça, ince tutamlar halinde saçların hazırlanan bir anlamda yapıştırılması işlemidir. Bu yapıştırma işlemi için farklı malzemeler kullanılıyor. Bildiğim kadarıyla eskiden daha zararlı olan bu malzemeler şimdilerde saça daha zararsız hale geldi. Saça kaynak yaptırmak zararlı mı zararsız mı bilmiyorum açıkçası (gelişen teknolojiler sayesinde seçenek fazla) zaten konumuz da bu değil. Biz bugün daha çok takıp çıkarma özgürlüğü tamamen sizde olan çıt çıt kullanımı ile ilgileneceğiz.

Çıt Çıt Nasıl Takılır?

1çıt çıt nasıl takılır 2_mini

Çıt çıtlar, aslında oldukça kolay takıp çıkarma özelliğinden dolayı kullanışlı bir saç uzatma ve saç dolgunlaştırma malzemesi veya yöntemidir. Çıt çıtların naısl takıldığını öğrendiğiniz zaman kendiniz kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here