5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri

Daha hızlı hazırlanmak her kadının isteği. Günlük koşturma sırasında saçlara fazla vakit ayırmak istemiyorsanız, işte size 5 dakikada yapılan saç stilleri ve adım adım yapılışları esraninportresi'nde.

11
1868

Daha hızlı hazırlanmak her kadının isteği. Günlük koşturma sırasında saçlara fazla vakit ayırmak istemiyorsanız, işte size 5 dakikada yapılan saç stilleri ve adım adım yapılışları esraninportresi’nde.

Siteyi düzenli takip edenler bilir. Çabuk hazırlanabilmek için kolay saç stilleri konusuna takılıp kalmış durumdayım. Günlük koşturmaca içerisinde kuaförde geçirecek ya da evde saatlerce saçım için uğraşacak pek vaktim olmuyor. İşte bu durum, sürekli pratik, yapımı kolay saç stilleri araştırmaya yönlendiriyor beni. Şimdiye kadar sizlerle de bulduklarımın hepsini belirli dönemlerde paylaştım. Kimisinin videolu anlatımı vardı, kimisinin de resimli anlatımları..

Yapımı kolay saç stilleri konusunda işte sizinle yeni bir yazı daha paylaşıyorum. Burada gösterilenlerin hepsinin, 5 dakikada yapılan saç stilleri olduğunu düşünüyorum. Haydi başlıyoruz.

5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Stilleri

5 Dakikada yapabileceğiniz saç stilleri

5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri 1 :

kolay saç modelleri

İşte tam da son zamanların eskiye dönüş modasına uygun, 1950’leri yansıtan bir saç modeli. Eğer sizde benim gibi, saçınızın ön bölümünün, yüzünüze düşmesinden ve gözlerinizi kapatmasından hoşlanmıyorsanız tam da size göre.

Saçı boyatmaya karar verdiğiniz zaman “Bana hangi saç rengi yakışır?” diye düşünerek hangi saç renginin seçileceğine karar vermeye çalışmak çok zordur. Peki ten rengini, cilt alt tonumu nasıl belirlerim? İşte, cilt rengini belirleme ve cilt tonuna uygun saç renkleri seçme rehberi esraninportresi’nde–> cilt tonuna uygun saç renkleri

5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri 2 :

pratik saç stilleri

En çok kullandığım saç modellerinden ikincisi aslında bu diyebilirim. Saçınızı bir tarafta topluyorsunuz, birazcık kabartıp, gelişi güzel tel tokalar ile sabitliyorsunuz. İstediğiniz gibi tutamları dağıtmakta özgürsünüz. Çok uğraşılmış gibi bir görüntüsü olduğunu garanti edebilirim.

5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri 3 :

topuz saç modeli pratik saç stili

5 dakikada yapılan saç stilleri içinde işte benim favorim. Saçlarımı bu şekilde balerin topuzu yapamaya bayılıyorum. Oldukça da kolay aslında. Eğer saçlarınız az ise, yukarıdaki gibi topuz süngerini kullanın. Her boyutta topuz süngerini bulabilirsiniz. Bir de tel tokaya ihtiyacınız olacak.

5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri 4 :

örgülü saç modelleri

Bohem trendler bu kadar gündeme gelmişken 5 dakikada yapılan saç stilleri içinde örgüleri unutmak olmazdı. Bu modeli yapabilmek için tabii saçlarınızın belirli bir uzunlukta olması şart.

5 Dakikada Yapılan Saç Stilleri 5 :

pratik saç modelleri

Bu saç modeli ile sıklıkla internette karşılaşmakla birlikte, bu kadar kolay bir yapılışı olduğunu ve “5 dakikada yapılan saç stilleri” listesine girebileceğini tahmin etmezdim. Her zaman kullanması mümkün olmayacak bir model olduğundan, sıklıkla tercih etmeyecek olsam da, kolay yapıldığını itiraf etmem gerek.

11 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here