İlkbahar 2021 Saç Modelleri Trendleri

Kahküllü kısa küt saçlar, ortadan ayrılmış sarı düz saçlar veya zengin bakır tonlarındaki uzun saçlar… İlkbahar 2021 saç modelleri trendleri içerisinde doğal saç stilleri öne çıkmakla birlikte gösterişli ve logolu saç aksesuarları da göze çarpıyor. 2021 saç trendleri detayları, esraninportresi’nde.

0
5034

Kahküllü kısa küt saçlar, ortadan ayrılmış sarı düz saçlar veya zengin bakır tonlarındaki uzun saçlar… İlkbahar 2021 saç modelleri trendleri içerisinde doğal saç stilleri öne çıkmakla birlikte gösterişli ve logolu saç aksesuarları da göze çarpıyor. 2021 saç trendleri detayları, esraninportresi’nde.

Daha çok evde vakit geçirdiğimiz şu günlerin ardından her anlamda baharın çok yakın olduğunu düşünüyorum. Sevdiklerimizle daha çok görüşüp, dışarıda daha fazla vakit geçireceğimiz bahar günleri için bilmek isteyeceğinizi düşündüğüm saç renkleri, saç modelleri ve saç stillleri trendlerini derledim sizin için. 

İlkbahar 2021 Saç Trendleri

1- Kahküller :

Kahküller ile ilgili çoğunluğun iyi görüşlere sahip olmadığının farkındayım. Ancak farklı kakül kesimleri ve boylarıyla kakül trendi hızla devam ediyor. Kahküller ile ilgili endişe edilmemesi gereken konuysa, pandeminin önemli bir getirisi olan doğallığın burada da etkisini göstermesi. Şekillendirmeyle uğraşmadan, doğal saçınızın size getirdiğini kabullenerek ilerlemek tek yapmanız gereken. (Ve bir de tabii bundan önce size en uygun kakül kesimini bulabilmek!)

İlk dikkat çekenlerden biri de 90’ların kısa küt saçlarına eşlik eden kahküllü saç kesimleri. 

Diğer yandan kısa veya uzun fark etmeden, ortadan ayrılarak şekillendirilmiş veya daha doğrusu kahkül modeli bu şekilde kesilmiş saç stilleri de 2021 saç trendleri öne çıkanlarından.

Daha fazla Kahküllü Saç Modelleri görmek isterseniz—> Kakül modelleri

2- 90’lar Bob Kesimleri :

90’lar trendini geri getiren saç kesimlerinden biri bu düz kısa küt saçlar. Çene hizasında bırakılmış ve düz saç tipleri için kullanması kolay bu saç kesimlerini, saçları kulak arkasına alarak kullanabileceğiniz gibi, yine 90’lara gönderme yapan saç tokaları ile şekillendirebilirsiniz. 

Daha fazla Bob Saç Modelleri için—-> Kısa Bob Saç Modelleri

3- 2021 Saç Renkleri Trendleri :

Burada çok detaya girmeyeceğimi baştan belirteyim. Çünkü başlı başına bir yazı konusu olmayı hak ediyor. Küçük ipuçları vermem gerekirse; daha net ve tek boyutlu renkler öne çıkıyor. Koyu renklerde siyah, kestane gibi açık renklerde buz sarı öne çıkanlar. Ayrıca zengin bakır tonları, altın sarı ve şeker pembesi gibi renkli tonlar da bulunuyor.

Saç aralarına ışıltıların eklendiği saç renkleri yok mu bu trendler arasında? Elbette var. Ancak bunun genellikle doğal görünümü bozmadan yapılanlar olarak öne çıkanlarda yer aldığını şimdiden hatırlatmalıyım. 

4- Daha büyük ve çarpıcı aksesuarlar :

Kıyafet trendlerinde de bu var aslında 2021 yılında. Yani markaların logoları, adları kocaman kocaman kıyafetlerin üstünde yer alıyor. Gerek saç aksesuarlarında gerekse broş, küpe, kolye gibi takılarda bu trend tüm hızıyla devam ediyor. 

5- Daha Parlak Saçlar :

Keratin bakımları birkaç yıldır oldukça revaçta. Görünen o ki bu bakımların getirdiği parlak ve sağlıklı saç görüntüsü çok sevilmiş. Ben bu konunun daha çok sağlıklı parlayan saç tarafıyla ilgileniyorum aslında. Doğru saç bakımları ile kimyasal işlemler olmadan (o kadar parlamasına da gerek yok bence!) sağlıkla parlayan saçlar elde edebiliriz. Saç renginizi canlandıracak doğal yöntemlerle de bu tip sonuçları yakalamak mümkün. 

6- Doğal, doğal, doğal :

Bu aslında uzun zamandır gündemde, hem de hemen her alanda… Pandemi ile birlikte de hepimizi inatla bu yola sürüklendik adeta… Ben bu durumdan oldukça memnun olanlardanım. Kıvırcık, dalgalı veya düz… Saç tipinize en uygun ürünleri kullanarak, doğal saç şeklinizi ortaya çıkarmak, en popüler 2021 trendi diyebilirim.

Kısacası, daha kısa kesimler ve doğal renkler ön planda olacak şekilde az bakım gerektiren görünümlere doğru devam eden trendler hakim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here