2018 Yazının Dikkat Çeken Saç Modelleri

Sivri topuzlar, yarım örgüler ve ıslak yana ya da arkaya taranmış saçlar veya radikal saç kesimleri bu yazın en gözde saç modelleri arasında... 2018 Yazının dikkat çeken saç modelleri yanı sıra, yeni moda saç stilerinin adım adım yapılışları, esraninportresi'nde.

0
2910

Sivri topuzlar, yarım örgüler ve ıslak yana ya da arkaya taranmış saçlar veya radikal saç kesimleri bu yazın en gözde saç modelleri arasında… 2018 Yazının dikkat çeken saç modelleri yanı sıra, yeni moda saç stilerinin adım adım yapılışları, esraninportresi’nde.

Bu yazın en trend saç modelleri arasında gökkuşağına göz kırpan renkli saçlar, modernliğin ötesinde radikal saç kesimleri, ünlü şarkı Cher ile özdeşleşen ve Kardashian ve Rihanna ile son birkaç ay içinde trendi belirleyen ortadan ayrılmış düz saçlara pek çok farklı tercih mevcut. Bunların yanı sıra sivri topuzlar, yarım örgüler ve ıslak yana ya da arkaya taranmış saçlar da bu yazın en gözde saç modelleri arasında. Prada, Hood by Air ve Gucci gibi dev markaların artık bir şova dönüşen podyum performanslarında podyuma çıkan göz alıcı top modellerle birlikte revaçta olan ıslak yana veya geriye taranmış saçlarsa en iddialı ancak uzun zaman harcamadan hazırlanabildiği için en sık tercih edilen yaz saç modeli olmaya aday.

2018 Yazının Dikkat Çeken Saç Modelleri

  • Vahşi Görünümüyle İddialı Islak Saçlar

Geriye taranarak alnı açıkta bırakan, böylelikle göz makyajını öne çıkartarak delici bakışlara sahip olmayı vaat eden ıslak görünümlü taranmış saç modelleri bu yazın özellikle gece davetlerinde iddialı görünmek isteyen kadınların tercihi. Yüksek harcamalara gerek olmadan piyasadaki pek çok ürünle dakikalar içinde ıslak görünüm efektini sağlamak mümkün olmasına karşın sıcağı düşünerek, sizi zor durumda bırakmayacak kalitedeki ürünleri tercih etmenizde yarar var.

Sezonun 2018 saç trendleri ve modelleri arasında yana taranan saçlar da bir hayli revaçta olduğundan, alnınız geniş olduğu için saçlarınızı geriye taramak istemiyorsanız ıslak efektli saç modellerinde saçınızı yana taramayı da tercih edebilirsiniz.

  • Ferah Kullanımıyla Yazın Rahat Ettiren Topuzlar

Sivri topuzlar, 2018 yaz tasarımlarının sergilendiği pek çok defilede kullanıldığı için aylar öncesinden bu yazın gözde saç modelleri arasında topuzların olacağı biliniyordu. Topuzların sivri olması ise dışarıdan bakıldığında saçlarınız için yoğun emek verdiğiniz ve uzun süre harcadığınız algısı yaratmasına karşın aslında bu topuzları yapmak için birkaç dakika yeterli.

Ensenin tamamen açığa çıkmasıyla derin sırt dekolteli kıyafetlerle katılacağınız yaz akşamı davetleri için biçilmiş kaftan.

  • En Yeni Moda Saç Örgüleri

Ayrıca geçen sezonda olduğu gibi bu yazın gözde saç modelleri arasında yer alan örgüler gün boyunca sıcaklarla boğuşmamanızı sağlayacaktır.

2018 Yazının dikkat çeken saç modelleri elbette bunlarla sınırlı değil. Daha fazlası için aşağıdaki galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here