Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

0
1712

Altın-platin, karamel-sarı, buz sarı veya bronde… Sarı saç bakımının ayrı bir özen gerektirmesinin yanında farklı sarı saç rengi tonları karar vermeyi de çokça zorlaştırır. 2017 yaz modasının öne çıkan sarı saç renkleri, Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları yazısıyla esraninportresi’nde.

Sarı saç rengi kullanmanın kolay olduğunu düşünüyorsanız, çokça yanıldığınızı en başından belirtmeliyim. Sarı saç bakımının ayrı bir özen gerektirmesinin yanında aslında farklı sarı saç rengi tonları karar vermeyi de çokça zorlaştırır. Doğuştan sarı saç rengine sahip olanların işi daha kolay olmakla birlikte, sarı saç rengine geçiş yapmak istiyorsanız, hele ki bir de taban renginiz koyuysa sarı saça ulaşmak uzun sürebileceği gibi çıkan saç diplerine sık sık müdahele etmeniz de gerekir.

Daha önce saç renklerine dair paylaştığım yazılarda sarı saç bakımı üzerine bilgiler aktarmaya çalıştım. Bu yüzden bu konuyu bir kenara bırakıp 2017 yaz saç modası içinde çokça yer bulan 2017 yaz sarı saç rengi tonlarına değinmek istiyorum. Çünkü yaz yaklaştığında veya yaz geldiğinde pek çok kadının aklına düşer sarı saç renkleri. Kimi doğal yollar ile sarı saç rengi elde etmeye çalışır kimi de kendini uzman ellere bırakır…Nasıl yapmayı tercih edersiniz bilmiyorum ama 2017 yaz modasının öne çıkan sarı saç renkleri neler bakmadan renge karar vermeyin derim.

Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

1- Altın-Platin Sarı :

Bu renk aslında hemen her sezon trend olan vintage bir saç rengi. Eski Hollywood ihtişamına gönderme yapan türden bir renk kısacası. Bununla birlikte platin sarı güneş altında daha canlı ve ışıltıcı bir efekte sahiptir.

1 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Doğal veya saç rengi açılarak boyanmış, altın sarı veya platin, tamamen sarı boyalı veya sadece sarı balyajlı saçlar… Sarı saç renkleri, bakımı özen gerektiren renklerden biri. Başta saç sağlığı, ardından saç rengini korumak için sarı saç bakımı ipuçlarına dikkat etmek yeterli. İşte–> sarı saç kullananların bilmesi gerekenler esraninportresi’nde.

sarı saç renkleri_mini

2- Karamel Sarı :

Sarının bu tonu sıvı haldeki karameli hatırlatıyor. Aslında yaz aylarında kullanılabilecek en iyi tonlardan biri. Çünkü özelliklede bronzlaşmış ciltte oldukça çarpıcı duruyor. Kısacası eğer bronzlaşmış mükemmel bir sarışın olmak isteyenler için mükemmel bir ton.

2 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

3- Buz Sarı :

Sarı rengin sıcak tonlarından sıkılmış olanlara sarının mükemmel soğuk tonu buz sarı öneririm. Elbette bu tonu kullanmak ve tercih etmek gerçek anlamda cesaret istese de bir önceki karamel sarı gibi bronzlaşmış cildi vurgulamak adına da iyi bir seçenek olabilir.

3 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

4- Strawberry Blonde – Çilek Sarı :

Altın sarı saç rengi tonları arasında oldukça öne çıkan ve son zamanların en popüler renklerinden biri çilek sarı. Boyaya eklenen açık kızıl tonları hem hayatınızı hem de sarı saçlarınızın görünümünü zenginleştirir. Ayrıca yumuşak kırmızımsı tonlar yaz güneşinin altında çok eğlenceli görünecektir.

4 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

5- Zencefil Sarı :

Zencefilimsi sarı, sarı saçların parlak güneş ışığı altında güzel görünen başka bir tonudur. İhtiyacınız olan tek şey normal sarı renge turuncu ve kırmızımsı tonların eklenmesidir.

6 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Omuz hizasında asimetrik kesim lob saç modelleri, katlı kesim uzun saçlar, pixie kesim veya kısa saç modelleri… Yaz sezonu için saçlarında değişim yapmak isteyenler için—> 2017 yaz saç kesimleri trendleri esraninportresi’nde.

6- Rose Blonde – Gül Sarı :

Bu sezonun en gözde renklerinden biri kesinlikle pastel pembe saçlar. Bir değişim istiyorsanız, daha yumuşak bir görünüm elde etmeyi seçebilirsiniz. Yumuşak gül sarı tonları kullanarak balyajlar ile vurgular yapabilir veya saçların tamamını boyayabilirsiniz. Güneşle saçlarınızda daha ışıltılı bir görünüm isterseniz, gül rengine ışıltılı etki kazandıracak bir platin tabanı seçin.

7 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

7- Bebek Sarı :

Doğal sarı, açık ve sıcak cilt tonları için mükemmeldir. Doğal görünümleri tercih ediyorsanız, sarı saç renginizin aralarına atılacak bebek sarın aydınlatıcı efektleri deneyin. Bu saç rengi yüzünüze yumuşak bir şehvet ve kadınlık kazandırır.

8 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

8- Bronde :

Bu, kahverengi ve sarının eğlenceli bir karışımı. Bu görünümde sarı tonlar egemen olur, ancak kahverengi tonlarının güçlü varlığını görmezden gelemezsiniz. Bu, kahverengi saçlarında yenilik isteyen tüm kadınlar için mükemmel bir seçimdir. Neredeyse her cilt rengiyle uyum gösteren benzersiz bir ton.

9 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Yaz 2017 Sarı Saç Rengi Tonları

9- Gerçek Sarışın

Bu saç rengi etrafınızdaki herkesi kandırır. Açık ve parlak cilt tonlarına sahip olanlar gerçek sarı saç rengi ile daha iyi görünürler. Çoğumuz yaz aylarında doğal makyaj yapmayı tercih ettiğinden, bu saç rengi doğal görünümü mükemmel şekilde vurgulayacaktır.

10 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

10- Altın Barbie

Bu saç rengi sizi gerçek bir Barbie gibi hissettirir. Bu, sıcak sarı tonları ile yumuşak aydınlatıcı balyajların mükemmel bir karışımı. Kesinlikle güvenli bir sarı saç tonudur ve bu inanılmaz altın sarı saç rengini denediğiniz için herhangi bir pişmanlık duymazsınız.

11 yaz 2017 sari sac rengi tonlari_mini

Kayısı kızılı, ateşli tarçın, kestane kızıl, bakır-çilek sarı veya zengin kızıl… Cesur saç renkleri arasında sayılabilecek kızıl saç rengi tonları içerisinden 2017 yaz sezonunda öne çıkacaklar–> 2017 yaz kızıl saç rengi tonları yazısıyla esraninportresi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here