YENİ SEZON İÇİN DOLABINIZDA OLMASI GEREKENLER V2..

2
66

Bugün hızla dün başladığımız “Yeni sezon için dolabınızda olması gerekenler” serime devam ediyorum. Aslına bakarsanız bu yıl trendlerin hiçbiri bitmiyor diyebilirim sadece kışlık formlarına dönüşüyorlar. 

Bunlardan bir tanesi de “TAKIM OLMA” akımı aslında.

TAKIM OL
TAKIM OL

Bir anlamda döpiyesler geri döndü diyebiliriz. Oxford ayakkabılarla tamamlanmış bir pantolon ceket takımla daha maskülen, yada stiletto ile giyilmiş bir etek ceket takımla daha feminen bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunu yaparken ister spor tarzı yakalamak için renkleri modelleri isterseniz de trendi görünüm için tribal desenleri seçebilirsiniz. Yukarıdakileri ben sizin için MANGO‘dan seçtim.

1-CEKET110TL
2-PANTOLON : 50TL
3-HIRKA : 130TL
4-ETEK : 40TL
 
 
OVERSIZE KAZAK VE SWEATSHIRT
OVERSIZE KAZAK VE SWEATSHIRT

Aslında bunu daha önce de yazmıştım, sanırım pek çok defa daha yazmaya devam edeceğim. Oversize kazaklar ve sweatsirt’ler sık sık sokaklarda göreceğimiz parçalar. Floral desenlerde olabilir, mesaj içerikli eğlenceli olanları da. Skinny jean ile de kullanacağız, kalem eteklerimizle de.

1-MANGO : 50TL
2-MANGO : 50TL

Bu yazı da hazırladığım ürünlerin hepsi MANGO oldu ancak biliyorsunuz ki indirimde ve burası herkes gibi benim de aradığım pek çok ürünü bir arada bulabildiğim markalardan bir tanesi.

Unutmayın modayı takip etmek için bütçenizi sarsmanıza gerek yok. Yeter ki  neyi, nereden alacağınızı ve nasıl kullanacağınızı bilin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here