Kadın Sweatshirt Modelleri ve Sweatshirt ile Stil Önerileri

Sloganların, farklı desenlerin yer aldığı sweatshirt modelleri ile rahat ve şık kombinler yaratabilmek için kadın sweatshirt modelleri ve sweatshirt ile stil önerileri esraninportresi'nde.

0
2104

Spor öncesi-sonrası rahat kıyafetler içerisinde olmak istediğimiz her an akla gelen ilk seçenektir. Peki her zaman hem bu kadar rahat hissetmek hem de harika görünmek istemez misiniz? Sloganların, farklı desenlerin yer aldığı sweatshirt modelleri ile rahat ve şık kombinler yaratabilmek için sweatshirt ile stil önerileri esraninportresi’nde.

Uzun ve yorucu bir çalışma günü sonunda eteği, topuklu ayakkabıları çıkardıktan sonra en iyi seçeneklerden biridir, en rahat sweatshirt giyip kanepeye uzanmak… Sweatshirt’lerin böyle bir intibası var bizde. Spor öncesi-sonrası rahat kıyafetler içerisinde olmak istediğimiz her an akla gelen ilk seçenektir. Peki her zaman hem bu kadar rahat hissetmek hem de harika görünmek istemez misiniz? Aslında yeni moda sweatshirt’ler ile yılın modası içerisinde çok şık kombinler yapılabildiğine de şahit olacağız. Sloganların, marka isimlerinin, birbirinden farklı desenlerin yer aldığı kadın sweatshirt modelleri ile rahat ve şık kombinler yaratabilmek için sweatshirt ile stil önerileri paylaşmaya başlıyorum;

Bol, dar, uzun, salaş, dar, düz, desenli…. Sportif stilin temsilcisi sweatshirt’ler son zamanlarda hiç olmadıkları kadar fazla çeşide sahip. Aranızda onları fazla rahat, bol oldukları için giymekten hoşlanmayanlar da olabilir. Ancak içerisinde dantel, file gibi detayların da olduğu daha feminen kesimler ile çıkan yeni modeller kadınların daha çok hoşuna gidecektir.

Sweatshirt ile Stil Önerileri

Bol ve salaş sweatshirt modelleri kış günlerinde kat kat giyinmek, rahat ve sıcak kalmak adına mükemmel bir seçimdir. Tarzları gereği spor ayakkabılar ile giyilmeleri gerekiyor gibi düşünülseler de skinny jean ve topuklu ayakkabılarınız ile stilinizde ters köşe yaratabilirsiniz.

1 sweatshirt ile stil onerileri_mini
1 sweatshirtlerle stil onerileri

Sweatshirt ile kombin edilen en önemli parçalardan biri gömlekler. Özellikle uzun elbise gömlek, opak çorap ve bot-çizme ile farklı-cool bir stil oluşturabilirsiniz.

3 sweatshirt ile stil onerileri_mini
3 sweatshirt ile stil onerileri

Bir araya getirilmesi pek de düşünülmeyen ikili sweatshirt ve kalem etekler olsa gerek. Kimileri her sweatshirt ile bu tip kombinler yaratılamayacağını söylese de renk ve desek uyumu gibi ayrıntılarda sorun yoksa ortaya mükemmel kombinler çıkarılabilir.

5 sweatshirt ile stil onerileri_mini
5 sweatshirt ile stil onerileri
4 sweatshirt ile stil onerileri_mini
4 sweatshirt ile stil onerileri

Aslında sadece kalem etekler değil, kısa ve uzun tüm etekler ile bu sportif parçaları bir arada kullanmayı düşünmelisiniz.

6 sweatshirt ile stil onerileri_mini
6 sweatshirtler ile stil onerileri

Sweatshirt’lü kombinlerde farklı bir görünüm istiyorsanız kapüşonlu olanları tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu sweatshirt’ler cool ve sportif bir şıklık sergilemenize yardımcı olur.

Göbeği açıkta bırakacak modeldeki kısa sweatshirt’leri yüksek belli jean’lerle veya yüksek belli eteklerle birlikte kombinleyebilirsiniz.

2 sweatshirt ile stil onerileri_mini
2 sweatshirtler ile stil onerileri

Uzun ve bol sweatshirt’leri elbise gibi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kalın külotlu çorap ve loafer ayakkabılar ile birlikte uzun giyebilir, üzerine ise şişme mont veya deri ceket geçirerek görünümü tamamlayabilirsiniz. Stilinize feminen bir dokunuş katmak için belinize kemer takarak kıvrımlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

7 sweatshirt ile stil onerileri_mini
7 sweatshirt ile stil onerileri
8 sweatshirt ile stil onerileri_mini
8 sweatshirt ile stil onerileri

Saç, makyaj, duruş, karakter ve elbette kıyafetler… Stil bir bütündür! Trendlerden ilham alınmalı ama vücuda uygun ve ruha iyi gelenler seçilmeli. Peki, kişisel stil nasıl oluşturulur ve stili geliştirmenin yolları nedir?—> Stil sahibi olmanın yolları esraninportresi’nde.

2 stil olusturmanin yollari_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here