Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

Stil sahibi kadınlar, moda ve trendleri takip ederler ancak kendi tarzlarına ve vücutlarına uygun olanı giymeyi tercih ederler. Onların bluzlarında kahve lekesi veya topuğu zarar görmüş bir ayakkabı ile dolaştıklarını da göremezsiniz. Neredeyse kusursuz stile sahip olmalarının sahip oldukları günlük alışkanlıkları var. Stil sahibi kadınların günlük alışkanlıkları esraninportresi'nde.

0
6408

Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

9- Mükemmel Aksesuarı Seçin : Coco Chanel’in yaptığı gibi, “aksesuar oluştururken her zaman koyduğunuz en son şeyi çıkartın”. Aksesuarda fazlaya kaçmak stili rüküşlüğe taşıyabilir. Kendinize gerçekten fulara veya o taşlı kolyeye ihtiyacınız olup olmadığını sorun! Genellikle giysinizin açıkta yapılmış bir yaka çizgisi ya da kollar – onunla eşleştirilecek mücevherat veya aksesuarların belirlenmesinde büyük yardımcı olur.

10- Kıyafetleri Katlayın veya Asın : Kotlarınızı veya diğer kumaş pantolonlarınızı öylece yere attıktan sonra sonra sihirli bir şekilde kırışmamalarını beklemeyin! Giysilerinizi giydikten hemen sonra asmak alışkanlığı kazanarak, bir daha bunları giymek istediğinizde hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

kis icin gardirop duzenleme

11- Topuklu Ayakkabı Giymek : Ne zaman topuklu ayakkabı giyilmesi gerektiğini bilmek kadar topuklu ayakkabı üzerinde yürümesini de bilmelisiniz. Topuklu ayakkabının kadına kattığı zarafeti ve şıklığı inkar edemeyiz ancak her yere onları giymek cazibelerini kaybettirir. Şık bir kadın şık ve sofistike ayakkabılar kadar rahat ayakkabılarıyla dolabını stoklar ve ne zaman stilettoları çıkarması gerektiğini bilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here