Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

Stil sahibi kadınlar, moda ve trendleri takip ederler ancak kendi tarzlarına ve vücutlarına uygun olanı giymeyi tercih ederler. Onların bluzlarında kahve lekesi veya topuğu zarar görmüş bir ayakkabı ile dolaştıklarını da göremezsiniz. Neredeyse kusursuz stile sahip olmalarının sahip oldukları günlük alışkanlıkları var. Stil sahibi kadınların günlük alışkanlıkları esraninportresi'nde.

0
6393

Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

6- Gidilecek Yere Göre Giyinme : İş görüşmesine giderken giyilmesi gerekenler için genel kurallar olsa da bu nasıl bir iş yapacağınıza bağlı olarak değişim gösterecek detayları göz önününe almayacaksınız demek olmuyor. Diğer yandan bir plaj veya çimlerin üzerinde gerçekleşecek arkadaş düğününe topuklu ayakkabı giymenin sorunlu olabileceğini veya pikniğe miniler ile giderseniz rahatsız olabileceğinizi bilmeniz de şart. Her kıyafetin bir yeri ve zamanı var ve stil sahibi kadınlar tüm bunlara özen gösterirler.

7- Vücuda Uygun Kıyafet Seçimi : Skinny jean giymek çok trend olabilir veya bilekten bağlı ayakkabılar moda olabilir ancak bu her moda olanı alıp giyebileceğimiz anlamına gelmiyor ne yazık ki. Eğer pantolon çok darsa, ayakkabı bantı boyu kesecek bir görüntü oluşturuyorsa sizi daha iyi göstermek bir yana olduğunuzdan kısa veya kilolu görünmenize sebep olabilirler. Alışveriş sırasında kendinize dürüst olun ve tam bedeninize uygun seçimler yapın.

3 vucuda gore kot pantolon secimi jean denim skinny jean yuksek bel_mini

8- Kombinde Bir Çarpıcı Parça : Bazı kadınların bir kot pantolon ve t-shirt giydiklerinde bile nasıl inanılmaz derecede şık göründüklerini merak ederiz. Elbette yakıştırmak ile çok ilgisi var, ancak bu kadınların kıyafetleri daha şık göstermek için başka bir ince yol var. Kombine harika bir deri kemer, küpeler veya lüks bir çanta, saat gibi pahalı görünen bir aksesuar ekliyorlar. Bu diğer parçalarınızı da daha kaliteli gösterecek etkiye sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here