Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

Stil sahibi kadınlar, moda ve trendleri takip ederler ancak kendi tarzlarına ve vücutlarına uygun olanı giymeyi tercih ederler. Onların bluzlarında kahve lekesi veya topuğu zarar görmüş bir ayakkabı ile dolaştıklarını da göremezsiniz. Neredeyse kusursuz stile sahip olmalarının sahip oldukları günlük alışkanlıkları var. Stil sahibi kadınların günlük alışkanlıkları esraninportresi'nde.

0
6407

Stil sahibi kadınlar, moda ve trendleri takip ederler ancak kendi tarzlarına ve vücutlarına uygun olanı giymeyi tercih ederler. Onların bluzlarında kahve lekesi veya topuğu zarar görmüş bir ayakkabı ile dolaştıklarını da göremezsiniz. Neredeyse kusursuz stile sahip olmalarının sahip oldukları günlük alışkanlıkları var. Stil sahibi kadınların günlük alışkanlıkları esraninportresi’nde.

Popüler kültürde inanılanın aksine, gerçekten şık ve stil sahibi kadınların süper güçleri filan değil, oldukça iyi organize edilmiş hayatları vardır. Her daim hazır olmanın yanında şık ve dikkat çekici olmak adına olmak bu nedenle fazla çaba harcamaları gerekmez.

Bu durum sadece çok dikkat çekici bir stile sahip olmalarıyla ilgili değildir. Stil aslında küçük ve basit unsurların birleşimiyle ortaya çıkıyor. Örneğin, onların bluzlarında kahve lekesi görmezsiniz veya topuğu zarar görmüş bir ayakkabı ile dolaştıklarını da göremezsiniz. Çünkü bu tip detaylara baştan önlem almakla kalmaz, başlarına bu tip durumlar geldiği zaman nasıl üstesinden geleceklerini de iyi bilirler.

Tüm bu detaylarla başa çıkabilmelerinin arkasında başta da belirttiğim gibi iyi organize olmaları vardır. Üstelik bu düzenli gerçekleştirdikleri günlük alışkanlıklar ile sağlanıyor. Yani o çok beğendiğiniz stil sahibi arkadaşınızın sahip olduğu bu özgüven sezonun en büyük trendlerine tonlarca para yatırmakla ilgili değildir. Gerçek stil, uyandığınız andan itibaren evde başlar. Yapmanız gereken tek şey hayatınıza bir mercek tutup bazı alanlarda düzenlemeler yapmak. Bu düzenlemeleri yaparken de biraz detaylarını paylaşacağım stil sahibi kadınların günlük alışkanlıklarından ilham alabilirsiniz.

Stil Sahibi Kadınların Günlük Alışkanlıkları

1 stil sahibi kadinlarin gunluk aliskanliklari_mini

1- Kıyafetlerini Bir Gece Önceden Planlama : Elbette hiç tahmin edilemeyecek bir konudan bahsetmiyoruz. Zaten işin sırrı doğru olanı bilmenin yanı sıra uygulayabilmektedir. Çünkü pek çok kadın bunu çok iyi yapıyor, biz niye yapamayalım? Ertesi sabah panik yapıp, elinize geçen ilk kırışık pantolonu giymektense geceden karar verin, gerekiyorsa ütünüzü yapın, ayakkabınız boyayın. Bunları yapmak sadece 10 dakikanızı alacaktır.

Bluzun altından çıkan sutyen askısı, spor sonrası kokan spor ayakkabı veya pantolonun üzerine giymeye çalıştığımız çizmemiz… Bazı anlar olur ki “keşke bunun yapmanın daha kolay bir yolu olsa” dersiniz. İşte —> hayat kolaylaştıran kıyafet ipuçları

8 sweatshirt ile stil onerileri_mini

2- Hazır Olmak için Kendine Bir Kaç Dakika Ayır : Bu, aslında yatmadan önce kıyafetinizi hazırlamakla çok ilgilidir. Akşamdan kıyafetlerinizi ve diğer detayları hazırladığınız için özenli makyaj yapabilir, kombini zenginleştirecek kemer, takı gibi detaylara karar vermek için bir kaç dakika ayırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here