Salaş, Büyük Boy Kazaklar ile Stil Önerileri

Kat kat giyinmek ve birbirinden farklı sonbahar-kış aksesuarları kullanmak, stil sahibi olduğunuzu göstermenin mükemmel yoludur. Oversized kazaklar olarak da bilinen, salaş büyük boy kazaklar sezonun en popüler parçalarından biri. Peki bu bol büyük boy kazaklar nasıl kombinlenmeli, en son trendler neler? Detaylar, esraninportresi'nde.

0
1325

Kat kat giyinmek ve birbirinden farklı sonbahar-kış aksesuarları kullanmak, stil sahibi olduğunuzu göstermenin mükemmel yoludur. Oversized kazaklar olarak da bilinen, salaş büyük boy kazaklar sezonun en popüler parçalarından biri. Peki bu bol büyük boy kazaklar nasıl kombinlenmeli, en son trendler neler? Detaylar, esraninportresi’nde.

Oversized kazaklar olarak da bilinen, salaş büyük boy kazaklar sezonun en popüler parçalarından biri. Modellerden, önemli editörlere, sokak stilini yansıtan blogger’lardan, markaların podyumlarına kadar hemen heryerde ve herkesin üzerinde bu kazak modellerini görmeniz mümkün. Bunun nedeni de basit aslında; kışın rahat, sıcak ve şık olmaya devam edebilmek… Bu bol büyük boy kazaklar modayı ve fonksiyonel kullanımı bir arada sunuyor.

Peki, bu salaş büyük boy kazaklar nasıl kombinlenmeli, en son trendler neler?

Bu tip kazak modelleri kullandığınız zaman üzerine giyeceğiniz ceket, kaban gibi dış giyim parçanızın da buna uygun olması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer hava koşulları ağır değilse, kazak üzerine alacağınız oversized kot ceketler işinizi görecektir.

Büyük boy kazak modellerinin neden en çok sevilen sonbahar-kış parçası olduğunun bir başka nedeni de çok yönlülüğüdür. Bunu bir düşünün: bir kazak ile sayısız stil seçenekleri mümkün. Aynı kazağı sıradan kotlarla veya şık eteklerle de giyebilirsiniz.

Salaş, Büyük Boy Kazaklar ile Stil Önerileri

Biliyor olabilirsiniz ama şu durumda şunu söylemeliyim ki, etekler büyük boy kazakların en iyi arkadaşıdır. Dar, bol, mini, midi ve maxi… Herhangi bir etek stili ile bu kazakları kombinleyebilirsiniz Hatta pileli etek modelleri bile bu kazaklar ile mükemmel sonuç verecektir.

Giyinmek için fazlaca vaktinizin olmadığı, günlük kıyafet seçimlerindeyse bu büyük boy kazakları mükemmel bir elbiseye kolayca dönüştürebilirsiniz. Zira, salaş örme elbiseler sezonun en etkili ama zahmetsiz parçası. Bu elbiseleri / kazakları diz üstü çizmeleri ile eşleştirin. Bu çizmeler, salaş kazak elbiseler ile giyildiğinde daha iyi görünüyor.

Örme kazaklardan hemen gidip bir tane de almak gerekmiyor üstelik. Erkek arkadaşının, kardeşinin veya babanın dolabını kontrol et, senin de kullanabileceğin bir kazağı onun dolabında bulabilirsiniz.

Büyük boy bir kazak gibi çarpıcı görünme yöntemleri asla bitmiyor. Gündelik kotlardan örgü detaylara kadar her zaman büyük boy kazağı kombinlemek için bir seçenek vardır.

Kazakların kesimi, modeli gereği bol olması daha basık bir görünüme sebep olabilir. Bu sebeple eğer boyunuz uzun değilse bunu dengeleyecek kombinler yapmalısınız. Bu yüzden bu kazaklarla yapacağınız kombinlerde topuklu ayakkabı kullanmayı düşünmelisiniz. Ayrıca baştan ayağa aynı renk veya tonlarındaki kıyafetleri kombinleyerek daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz

Oversized kazaklar ile stil ipuçları elbette bunlarla sınırlı değil. Ancak şu sıralar en popüler olanları bunlar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here