Paris Moda Haftası 2015 İlkbahar Şık Sokak Stilleri

2
982

Paris Moda Haftası bitti ancak geride özellikle şık ve stil moda blogcuları tarafından benimsenmiş ve sokaklara taşınmış etkisi uzun süre devam edecek trendler bıraktı. Özellikle 9 gün ile moda haftaları içerisinde en uzunu olmasından dolayı bu süre boyunca şık ve zengin Sokak Stilleri görünümüyle pek çok yaratıcı kadını ya da erkeği sokaklarda görmek mümkün oluyor. Bu da bize hem soğuk kış günleri için hem de ilerleyen dönemde gelecek sıcak günler için Sokak Stili olarak fikre sahip olmamız sağlıyor.

Sokak Stilleri

Paris’in bir moda başkenti olarak çağrıştırdığı kesinlikle şık,elegan bir kadınsılık olsa da moda haftası boyunca bunların yanında sokaklarda renkli, eksantrik ve abartılı kıyafetlerle birlikte en absürt tonları ya da desenleri görebiliyorsunuz. Tabii bunların bir sebebi de blogger’ların yada tasarımcıların kendini bir şekilde gazetecilere ya da moda otoritelerine göstermek istemelerinden kaynaklanıyor.

2 YORUMLAR

    • Ahu hanım,
      Size katılıyorum tabii ki yazıda da belirttiğim gibi orada amaç tasarımı ve dolayısıyla kendini tanıtabilmek. Ayrıca içlerinde çokça örnek alınabilinecek stil de var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here