Milano Moda Haftası 2015 Sokak Stili

0
513

Sizlerle hep büyük tasarımcıların yada markaların 2015 koleksiyonlarını paylaşıyorum. İşte bu koleksiyonların moda severler ile buluştuğu yerlerden bir tanesi de Milano. Hayallerimden bir tanesi gerçekten bu defileleri canlı izlemek. Ancak aslında defilelerin de dışında esas moda sokaklarda akıyor. Milano Moda Haftası 2015 Sokak Stili ile ilgili daha detaylı bilgiler veriyor. Tabii ki oraya giden modacılar, tasarımcılar kendilerini gösterebilmek adına çok uçuk kıyafetler de giyebiliyor. Gelin biz Milano Moda Haftası 2015 Sokak Stili ile ilgili çekilen resimlere birlikte bakalım ve yeni yıla şimdiden kendimizi hazırlayalım.

Milano Moda Haftası 2015 Sokak Stili

İşte sokaklarda olan da tam olarak bu aslında. Kafanızda netleşsin istedim. Defileleri fotoğraflamaktan çok sokaktaki stillere konsantre durumda herkes. En yaratıcı kareyi, en yaratıcı kıyafeti yakalama peşinde.

Sokak Stili

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama en bayıldığım karelerden bir tanesi bu. Mesajlı, tasarımlı çantaların sezonun gözdesi olacağını söylemiştim. Bu da sanırım kanıtı gibi.

Sokak Stili 1

Kim demiş kışın açık renkler ve beyaz giyilmez diye. Hemen her yazımda belirttiğim gibi eskiden bildiklerinizi bir kenara bırakın ve yaz yada kış farketmez açık renkleri de özgürce kullanın. Bir diğer detay da sokak stili ‘nde görünen; büyük ve fazla sayıdaki düğmeler.. 

Milano 2015 Sokak Stili

Stillere ve sokaklara damga vuran renklerden biri sarı, desense kesinlikle ekoseler. Feminen tarz ile maskülen tarzı karıştırmaksa sıklıkla görülenlerden.

Sokak stili tüyolarına ve resimlere yazının devamını gezerek ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here