Boyfriend Jean ile Stil Önerileri

Üzerinizden düşecekmiş gibi duran, boyfriend jean pantolonlar bu sezonun en çok tercih edileni. İki renkli veya paçaları kesik olana yırtık olandan yamalı modellere kadar farklı alternatifler içerisinden seçip yapıp boyfriend jean nasıl giyilmeli? Trendler arasında yer alan boyfriend jean ile stil önerileri esraninportresi'nde.

0
1222

Üzerinizden düşecekmiş gibi duran, boyfriend jean pantolonlar bu sezonun en çok tercih edileni. İki renkli veya paçaları kesik olana yırtık olandan yamalı modellere kadar farklı alternatifler içerisinden seçip yapıp boyfriend jean nasıl giyilmeli? Trendler arasında yer alan boyfriend jean ile stil önerileri esraninportresi’nde.

Sezon içerisinde kıyafetlere dair pek çok değişim görüyoruz ve dolayısıyla gardıroplarımıza bazı parçalar giriyor, bazıları çıkıyor. Dolaplarımızdan asla çıkmayan, vazgeçemediğimiz bir parça varsa o da kesinlikle jean pantolonlar. Üzerinizden düşecekmiş gibi duran, boyfriend jean pantolonlar bu sezonunda en çok tercih edileni.

Boyfriend jean’ler ile ilgili hep sorulan bazı sorular var. Örneğin, topuklu ayakkabı ile mi yoksa düz ayakkabılar ile mi giymeli ya da üst bluz olarak bol mu dar formlar mı tercih etmeli? Aslında tüm bu soruları boyfriend jean nasıl giyilmeli olarak özetleyebiliriz. 2017 trendler arasında yer alan boyfriend jean ile stil önerileri esraninportresi’nde.

Boyfriend Jean ile Stil  Önerileri

1 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

Skinny jean yani vücuda oturan dar kot pantolonlar nasıl gardırobunuzda yer alıyorsa boyfriend jean modellerine de yer açmalısınız, tıpkı diğer ispanyol paça veya yırtık jean modelleri gibi. Aslında boyfriend jeanleri diğer kot kesimlerinden daha fazla kullanabileceğinizi bilmelisiniz.

2 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

2017 jean trendleri içerisinde de yer almasından ötürü pek çok mağazada birbirinden farklı renk ve tasarımda boyfirend jean bulmanız mümkün. Yani iki renkli olanlardan paçaları kesik olana yırtık olandan yamalı modellere kadar alternatifler içerisinden en çok giyebileceğinizi ve vücudunuza en uygun olanı seçerek işe başlamalısınız. Farklı kot modelleri içerisinden hangisi sizin için daha uygun anlayabilmek için vücuda göre kot pantolon seçimi ipuçları yazısını inceleyebilirsiniz.

4 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

Yeni moda hangisi diye sorarsanız içlerinden iki tanesi öne çıkıyor. Biri iki renkli boyfriend jean modelleri diğeri de paçaları yıpranmış veya püsküllü boyfriend jean modelleri .

1 sonbahar kis kot trendleri jean trendleri denim trendleri iki renkli_mini

Peki bu pantolonlar altında düz mü topuklu mu giymeli?

Bazıları, salaş görünümünü ortadan kaldırmak ve kotu daha sofistike bir görünüme yükseltmek için (kısa ve küçük topuklu da olsa) topuklu ayakkabı tercih etmeniz gerektiğini savunuyor. Diğerleri, bu salaş stili tamamlamak adına ve bir çift oxford, bot veya basit spor ayakkabı ile tamamlamanız gerektiğini söylüyor. Aslında tam olarak nereye giderken giydiğiniz ve tüm stili tamamlamak adına kombinin diğer parçalarını nasıl seçtiğiniz ile ilgili.

3 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

En risksiz kombinlerden biri boyfriend jean’i stiletto ve beyaz gömlek ile tamamlamaktır. Pantolonun paçası uzunsa kıvırmak, hem stile daha spor bir görünüm de katacağı gibi bilekleri ortaya çıkaracaktır. Hem sokak modasında, hem de pek çok ünlü stilinde paça kıvırma trendi oldukça popüler.

5 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

Her pantolon kesimi ve modeli için de farklı paça kıvırma şekli bulunuyor. Örnek teşkil edebilecek, pantolon paçası kıvırmanın yolları yollarını okuyabilirsiniz.

jean paçası kıvırmanın en iyi yolu_mini_mini

Minimalist stil ipuçları ipuçlarını takip ederek bir kombin oluşturacaksanız, bir gömlek veya bir tişört ile birlikte bir çift loafer giymek yeterli olacaktır.

8 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

İsminden ve salaş görünümünden ötürü daha maskülen bir kıyafet parçası olarak düşünülse de yapacağınız kombinlerle daha feminen bir stil de ortaya çıkarabilirsiniz. Bu noktada çiçek desenli ayakkabıları bluzlar veya taşlı sandaletler ile bu pantolonları kombinlemekten çekinmeyin derim. Sizin için birbirinden farklı kombin örnekleri ekledim. Umarım hoşunuza gider.

7 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

6 boyfriend jean ile stil onerileri_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here