Boğazlı Kazak ile Stil Önerileri

1
1913

Boğazlı yaka veya diğer adıyla balıkçı yaka… Günlük kullanım, ofis stili ve hatta gece stili için bile boğazlı yaka bluz, kazak ve hatta elbise seçimleri yapılabilir. İşte, boğazlı kazak ile kombin yaparken yararlanabileceğiniz, size ilham olacak boğazlı kazak ile stil önerileri esraninportresi.com’da

Boğazlı yaka veya diğer adıyla balıkçı yaka… Aslında kış gardıroplarının demirbaşı olarak nitelendirebileceğimiz boğazlı yaka kazak ve bluzlar, uzunca bir süredir markaların ve tasarımcıların da gözdesi. Günlük stilin olduğu kadar ofis stili ve hatta gece stili için bile boğazlı yaka bluz, kazak ve hatta elbise seçimleri yapabilirsiniz. Bu seçimleri yapıp diğer parçalarla kombinler yaparken sıkıcı ve sıradan görünmemek adına stil önerileri derledik. Biz her ne kadar mevsimin kış olmasından mütevellit boğazlı kazak modellerini baz almış olsak da boğazlı bluzlar için de aynı önerileri dikkate alabilirsiniz. İşte, boğazlı kazak ile kombin yaparken yararlanabileceğiniz, ilham olacak boğazlı kazak ile stil önerileri.

Boğazlı Kazak Modelleri ile Stil Önerileri

Ofis Stili için Boğazlı Kazak ile Şık Kombinler :

Her parça ile kolaylıkla adapte edebileceğiniz bir parça olan boğazlı kazakları isterseniz tam boğazlı isterseniz de yarım boğazlı olarak seçebilirsiniz. Açıkçası boynunuz uzun değilse yarım balıkçıları riskli bulurum. Çünkü tam balıkçı yakalar ile kamufle edebildiğiniz boyun bölgesi, yarım balıkçı yaka modelleri ile zaten kısa olan boyun daha da kısa görünüyor.

1 bogazli kazak ile stil onerileri_mini

Ofis stili için kuşkusuz pantolonlar şık ve rahat bir seçimdir. Eğer boğazlı kazaklar ile daha basık göründüğünüzü düşünüyorsanız baştan ayağa aynı renk veya tonlarında giyinerek bu yanılsamadan kurtulabilirsiniz. Eğer pantolonunuz dar kesim ise bol ve salaş boğazlı kazak giyip, kazağın bir ucunu pantolonunun içine sokarak stil oluşturabilirsiniz.

2 bogazli kazak ile stil onerileri_mini

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here