Beyaz Gömlek Elbise ile Stil Önerileri

Klasik kesimlerin dışında farklı kesim ve modellere sahip tasarım beyaz gömlekler, sadece formal giyimin bir parçası olmaktan çoktan çıktı. Bunların içerisinde dikkat çeken ayrıntıysa elbise gibi giyilebilecek kadar uzun beyaz gömlek modelleri. Peki beyaz gömlek elbise modelleri nasıl giyilir, kombin yapılır? İşte, Beyaz Gömlek Elbise ile Stil Önerileri esraninportresi'nde.

0
1422

Klasik kesimlerin dışında farklı kesim ve modellere sahip tasarım beyaz gömlekler, sadece formal giyimin bir parçası olmaktan çoktan çıktı. Bunların içerisinde dikkat çeken ayrıntıysa elbise gibi giyilebilecek kadar uzun beyaz gömlek modelleri. Peki beyaz gömlek elbise modelleri nasıl giyilir, kombin yapılır? İşte, Beyaz Gömlek Elbise ile Stil Önerileri esraninportresi’nde.

Bir kadının dolabının olmazsa olmazları vardır. Kıyafetlerden, aksesuarlara kadar pek çok seçenek içerisinden her kadın için bu vazgeçilmezler farklılık gösterebilse de beyaz gömlek gibi bazı parçalar mutlaka vardır. Aslında modayı ve trendleri takip ediyor, satın almazsanız da mağaza vitrinlerini gezmeyi seviyorsanız, şu sıralar tam bir beyaz gömlek patlaması yaşandığını da fark etmişsinizdir. Klasik kesimlerin dışında farklı kesim ve modellere sahip tasarı beyaz gömlekler artık sadece formal giyimin bir parçası olmaktan çoktan çıktı. İşte bu farklı kesim ve modellerin içerisinde dikkat çeken ayrıntı da elbise gibi giyilebilecek kadar uzun beyaz gömlek modelleri. Üstelik aslında mevsimsiz diyebileceğimiz de bir kıyafet olduğundan yılın tamamında bol, salaş duran beyaz gömlek ve beyaz gömlek elbise kombinlerini daha fazla göreceğimizi de söyleyebilirim.

Beyaz Gömlek Elbise ile Stil Önerileri

1 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

Yazının girişinde de belirttiğim gibi çok yönlü bir parça olması onları her mevsimde tercih edilir kılıyor aslında. Kış aylarında özellikle de bu sezon çok trend olan kat kat giyinme modası ile birlikte bu beyaz gömlek elbiseleri kolaylıkla kazakların altında kullanabilirsiniz.

3 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

6 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

Ayrıca salaş, büyük boy sweatshirt’leri yine gömlek elbiseleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Spor öncesi-sonrası rahat kıyafetler içerisinde olmak istediğimiz her an akla gelen ilk seçenektir. Peki her zaman hem bu kadar rahat hissetmek hem de harika görünmek istemez misiniz? Sloganların, farklı desenlerin yer aldığı sweatshirt modelleri ile rahat ve şık kombinler yaratabilmek için —>sweatshirt ile stil önerileri esraninportresi’nde.

Kış ayları için gömlek elbiseler ile kullanılabilecek en doğru parçalardan birinin diz üstü çizmeler olduğunu da unutmamak gerek.

4 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

Diğer yandan bizler halen çok alışık olmasak da özellikle de yurt dışında elbise altına jean giymek oldukça revaçta. Üstelik burdaki gibi klasik parçalarla değil, çiçekli, renkli elbiseler bu şekilde çokça kombinleniyor. Beyaz gömlek elbiseler ile işiniz daha kolay elbette.

Diğer yandan mevsim yaza geçiş yapmaya başladığında jean pantolonların yerini kuşkusuz şortlar alacaktır. Bahar aylarında üzerinize alacağınız uzun hırkalar ve kısa botlar ile yine kolaylıkla beyaz gömlek elbiseleri kullanabilirsiniz.

7 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

Yaz aylarında bikini üstlerinde dahi beyaz gömleklerin kullanıldığını gördük. Kot şortlat ile kullanmak da bir diğer seçenekti tabii. Sonbahar ile birlikte salaş gömlekleri özellikle de kot pantolonlar ile görmeye devam edeceğiz. Diğer yandan mini etekler ile kombinlenecekler ki altına yine çok trend olan Western botlardan giymeyi de unutmayın derim.

Öne çıkan bir diğer detay da kıyafetler üzerinde kullanılan korseler veya korse kemerler… Bu trendi gömlek elbiseleriniz üzerinde uygulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan geniş ve büyük bir kemer!

5 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

Son olarak, özellikle de ince kumaştan, uçuş uçuş bir beyaz gömlek elbiseniz varsa, kumsalda bikini üzerinde kullanabilirsiniz.

2 beyaz gomlek elbise ile stil onerileri_mini

“Az çoktur!” prensibini takiben minimalit stil oluşturmak kolay gibi görünse de aslında çok zordur. Beyaz gömlek elbiseler ile bu stili oluşturmak mümkündür. Sade ve zamansız parçaların kullanıldığı minimalist stil ipuçları ve sokak modasında stili uygulamak için kombin önerileri esraninportresi’nde–> minimalist stil ipuçları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here