Baştan Ayağa Siyah Kombin Önerileri

Olduğumuzdan zayıf göstermesinin dışında kolay şıklık sağlaması, dolabı açıp kombinler yapmaya başladığımızda siyahın cazibesine kapılıp gitmemize sebep oluyor. İşte, sonbahar-kış trendlerinden yola çıkan baştan ayağa siyah kombinler ile stil önerileri esraninportresi.com'da

0
1392

Olduğumuzdan zayıf göstermesinin dışında kolay şıklık sağlaması, dolabı açıp kombinler yapmaya başladığımızda siyahın cazibesine kapılıp gitmemize sebep oluyor. İşte, sonbahar-kış trendlerinden yola çıkan baştan ayağa siyah kombinler ile stil önerileri esraninportresi.com’da

Siyah vazgeçilmez renginiz olabilir, siyahtan başka renklerle kendinizi rahat hissetmiyor olabilirsiniz veya sadece söz konusu kış ayları olduğundan siyah tek seçeneğiniz haline gelmiş olabilir. Kadınlar olarak siyah giymekle ilgili çokça bahaneler üretebiliriz kendimize. Olduğumuzdan zayıf göstermesinin dışında kolay şıklık olduğu düşüncesi dolabı açıp kombinler yapmaya başladığımızda siyahın cazibesine kapılıp gitmemize sebep oluyor. Ancak yapılan her siyah kombin başarılı ve şık mıdır? Baştan ayağa siyah kombin yapıp stil sahibi görünmek aslında kombinin ayrıntılarında gizlidir. Dikkat çeken kumaş kontrastları ya da ilginç kesimler, modeller üzerine odaklanarak dikkat çekici siyah stili ortaya çıkarılabilir. Bugün sonbahar-kış trendlerini de göz önünde tutarak modern siyah kombinler paylaşacağım. “Siyah giyerek kolaya kaçmış” dedirtmeyecek türden baştan ayağa siyah kombinler yaparsanız dikkat çekici bir stile sahip olduğunuzu da ortaya koymuş olursunuz.

Siyah kuşkusuz gardropların vazgeçilmezi. Çok sık kullandığımız bu rengi sıradanlıktan çıkarmak için seçilen kıyafetlerin farklı dokularda olmasını kullanabiliriz.

Baştan Ayağa Siyah Kombin Önerileri

  • Günlük stil için siyah tişört, deri ceket, siyah kot pantolon ve kısa botlar yeterli olacaktır. Soğuk günler içinse siyah boğazlı kazak da iyi bir tamamlayıcı olacaktır.

1 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Yılbaşı gecesi gibi özel zamanlarda son dönemlerin modası tüller ve pileli etekler tercih edilebilir. Hem siyah giymiş hem de modaya uyum sağlamış olursunuz.

2 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Siyah dar kotlar hemen her kombinin kurtarıcıdır. Siyah sırt dekolteli bluzu siyah kot ile bir araya getirmek elbette herkesin aklına gelebilecek türden. Ancak son zamanlarda özellikle bileklik gibi takıların buradaki gibi kıyafetin üstüne takılması tekrar popüler hale geldi. Bu yüzden göz alıcı bir bilekliği kullanmaktan çekinmeyin.

3 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

Volanlı veya yarasa kollar, fırfırlı kazaklar, örgü kazaklar, salaş bohem kazaklar veya yırtmaçlı kazaklar… 2016-2017 kazak modası içinde hemen her stile uygun kazak modeli var. İşte, 2017 modası kazak modelleri ve kombin-stil önerileri esraninportresi.com’da—–>2017 modası kazak modelleri

  • Siyah kombinleri güçlendirmenin en iyi yolu buradaki gibi simsiyah kalın çerçeveli gözlükler kullanmaktır.

4 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Kış aylarının vazgeçilmezi kazak elbiseleri unutmamak gerek. Her ne kadar buradaki gibi kış ayı da olsa pek çok kişi çorap giymemeyi tercih edebilse de opak bir çorap daha iyi olur. Ya da çizmenin yine buradaki gibi süet ama diz üstü çorap çizme olanını tercih edin. Çanta deri elbette olabilir ama çok siyah oldum derseniz siyah üstünde motifleri veya altın-gümüş gibi detayları olan bir modeli tercih edebilirsiniz.

6 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Son zamanların en moda kombinlerden biri de ince askılı elbiseler ile kazakların bir araya getirilmesi. Boğazlı kalın bir kazağın üstüne siyah saten ince askılı bir elbise giyebilir, kısa botlar ile tamamlayabilirsiniz. Altın küpeler ve bordo ruju da unutmayın elbette.

7 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Her ne kadar baştan ayağa siyah kombinlerden bahsetsek de siyah kombindeki bir parçayı öne çıkarmak için mükemmel bir renktir. Buradaki gibi şık bir pantolonu diğer her parçayı siyah seçerek öne çıkarabilirsiniz. Buradaki iyi bir ofis stili kombin fikri olabilir aynı zamanda.

8 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Bir öncekine çok benzer fikir ile hazırlanmış bir kombin fikri daha. Buradaki gibi gümüşi bir etek görüldüğünde akla bir gece kombini gelse de gümüş detaylar 2017 yılının gözdesi. Üstüne giyilen boğazlı, salaş bir kazakla eteği gece kıyafeti görünümünden çıkarıp günlük bir stile adapte etmiş olursunuz.

9 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

  • Midi ve hatta uzun sayılabilecek bir etek üstüne giyilen kışlık, kalın bir kazak ve yüksek topuklu çizmeler veya kısa botlar ile stil sahibi görünmek mümkün.

11 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini

10 bastan ayaga siyah kombin onerileri_mini (1)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here