Moda Alışveriş Keyfini Network İndirim Kodu İle Yaşayın!

Network, günümüzde sezonun en can alıcı kusursuz tasarımlarıyla stil modasına sürekli farklı değerler katmaya devam ediyor. Üretim kalitesinden ödün vermemek için her koleksiyon modellerinde sınırlı sayılarda üretim yaparak kaliteyi en üst düzeyde yakalıyor.

0
318

Moda Alışveriş Keyfini Network İndirim Kodu İle Yaşayın!

Network, günümüzde sezonun en can alıcı kusursuz tasarımlarıyla stil modasına sürekli farklı değerler katmaya devam ediyor. Üretim kalitesinden ödün vermemek için her koleksiyon modellerinde sınırlı sayılarda üretim yaparak kaliteyi en üst düzeyde yakalıyor. Yakaladığı kalite sayesinde Network müşterileri hem internet sitesi üzerinden hem de alışveriş merkezlerine giderek sezon alışverişlerini keyifle, huzurla ve aşkla yaptıklarını görebiliyoruz. Fakat online alışverişi keyfi eden müşteriler büyük fırsat indirimleriyle karşılaşıyor. Online alışveriş yapılan siparişlerde sepet sırasında Network indirim kodu kullanarak sizlere ekstra indirimler kazanmanızı sağlıyor. 

Peki Network Mağazalarında İndirim Kodu Hangi Ürünlerde Geçerli?

 • Tshirt
 • Gömlek
 • Triko
 • Kazak
 • Ayakkabı
 • Çanta
 • Aksesuar
 • Bluz
 • Elbise
 • Pantolon
 • Etek
 • Parti&Davet

Yukarıda saydığımız tüm sezon ürünlerinde Network indirim kodu kullanabilir ve avantajlı fiyat indirimlerin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Network İndirim Kodu Kampanyalarına Nasıl Ulaşabilirim?

Network markası kupon kodu kampanyalarını belirli zamanlar da aktif hale getiriyor ve kullanmanız içinde oldukça kısa bir vaktiniz olmaktadır. Bunun için indirimkuponu.com.tr adresinde Network mağazasını ziyaret ederek ulaşabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Aktif güncel network indirim kodu fırsatlarıyla outlet ürünlerinde %25, sneakers ayakkabılarda %70, sezon final ürünlerinde %60’a varan indirimler sağlıyor. Network’de en önemli indirim günü her zaman çarşamba günleri yaşanıyor. Çarşamba günleri akşamdan sabaha kadar yapacağınız her ürün siparişinde ekstra %25 indirimli fiyatlarla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. 

İndirim Kodunun en büyük avantajıysa mağazalarda kullanamadığınız kupon kodlarının online alışverişlerde özel fırsat indirimleri sağlamasıdır. Bu sayede hem yüzlerce lira tasarruf ediyor ve sezon ürünlerinde daha uygun fiyatlarla satın alma kolaylığı yakalıyorsunuz. 

Network indirim kodunu sepet sırasında kullanmadan önce satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklemelisiniz. Daha sonrasında yukarıda bahsettiğimiz İndirim Kuponu sitesindeki ilgili Network mağazasında aktif hale getirdiğiniz kampanya kodunu Sepet sayfasındaki indirim kuponu girin alanına girmeniz ve EKLE diyerek aktif hale getirmelisiniz. Eğer Network indirim kodu geçerliliği devam ediyorsa aşağıdaki ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi  ürünün miktarı üzerinden ekstra indirim kazanmış oluyorsunuz. 

Online olarak sizlerde sıkça alışveriş yapıyorsanız bu yazı umarım sizler için faydalı olmuştur. Sizlere keyif dolu mutlu alışverişler diliyoruz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here