Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Gençken çocuk gibi görünmeye sebebiyet verdiğinden pek hoşlanılmayan, orta yaş ve sonrasında ortalama 10 yaş genç görünmeyi sağladığından adeta yaşlılıkta sefasını sürüp, yaşıtlarını çatır çatır çatlatmalarının en büyük sebebi olan vücut yapısıdır bir nevi, minyonluk. Peki, Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

1
12379

Gençken çocuk gibi görünmeye sebebiyet verdiğinden pek hoşlanılmayan, orta yaş ve sonrasında ortalama 10 yaş genç görünmeyi sağladığından adeta yaşlılıkta sefasını sürüp, yaşıtlarını çatır çatır çatlatmalarının en büyük sebebi olan vücut yapısıdır bir nevi, minyonluk. Peki, Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Yaş ilerlese dahi yaşını göstermeyen, ince kemik yapısına ve normalden kısa boya sahip kadınlardan bahsediyoruz bugün. Türkiye standartlarında aslında sıklıkla karşılaşırız minyon yapılı kadınlara. Sahnede devleşen ama gördüğünüzde “ufak tefek bir kadınmış” nitelendirmesinde bulunduğumuz pek çok sanatçı tanırsınız muhtemelen. Minyon yapıya sahip olup, bundan memnun olmayanlar olduğu gibi, çıtı pıtı olmanın avantajını doyasıya çıkaranlarımız da var. Gençken çocuk gibi görünmeye sebebiyet verdiğinden pek hoşlanılmayan, orta yaş ve sonrasında ortalama 10 yaş genç görünmeyi sağladığından adeta yaşlılıkta sefasını sürüp, yaşıtlarını çatır çatır çatlatmalarının en büyük sebebi olan vücut yapısıdır bir nevi. Sanılanın aksine, giyilen her şey yakışır. Bugün gerek sanat dünyasında, gerekse moda blogger’ları içerisinde minyon olup, editörler tarafından daima şık ve tarz oldukları için başarılı bulunan pek çok kişi bulunmaktadır. Peki, Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

1- Vücudunuzu Tanıyın, Vücut Tipinize Göre Giyinin!

1 vücut tipine göre giyinmek_mini

Minyon kadınlar, minik ve dolayısıyla sadece şirin görünmekten yakınırlar. Bundan sıyrılabilmenin bir yolu, vücut tipini tanıyarak, narin ve ince vücutlarının özelliklerini kapatan değil, belirginleştiren kıyafetler tercih etmeleridir. Kıvrımları ortaya çıkaracak kıyafetler tercih etmekte fayda var yani. Örneğin, sezonun modası, omuzları açıkta bırakan üstler hem kadınsı bir hava yaratırken, bir yandan da daha uzun görünmenize yardımcı olurlar.

2- Daha Uzun Görünmek İçin Yapılması Gerekenler!

İnce ve narin görüntüleri bir avantaj olsa da, kısa boylu olmaktan memnun olmayanlar daima, daha uzun görünmek için ne yapmalı konusuna daha fazla kafa yorarlar. Bunun için temelde bilinmesi gereken birkaç detay aslında yeterli olacaktır. Örneğin, boyuna çizgiler tüm desenler içerisinde, bu konuya en çok yardımcı olanlardır. Diğer yandan, tıpkı omzu açıkta bırakan üstler gibi, V yakalı üstler de minyon kadınlar için benzer ilüzyonu sağlarlar.

2 minyonlar nasıl giyinmeli_mini

Minyon kadınlar için ince ve narin olduğunuz için bol kıyafetlerden ziyade, tam vücudunuza oturan kıyafetleri tercih etmekte fayda var. Mini etekler, mini elbiseler her zaman kullanacağınız parçalardan biridir. Giydiğiniz ceketlere dikkat etmelisiniz. Kısa ceketler sorun yaratmayacaktır ancak, uzun ceketler giymek istiyorsanız, alt bölümde giydiğiniz şort,etek kısa olmalı veya pantolon skinny model olmalıdır. Ya da az öncekinin tam tersi düşünülebilir; eğer midi, A kesim eteğiniz varsa kısa ceketler seçmelisiniz. Vatkalı ceketlerin sağladığı omuz çıkıntıları ile denge sağlayıp, göğüs kısmınızı daha geniş gösterebilirsiniz.

Fotoğraflarda daha iyi çıkmak, daha zayıf ve elbette yüksek topuklular olmadan uzun boylu görünmek pek çok kişinin arzusudur. İşte, fotoğraflarda daha güzel çıkmanın, fotoğraflarda uzun boylu ve zayıf görünmenin ipuçları…—> fotoğraflarda uzun boylu çıkma

Minyon tipte vücut yapısına sahip olanların giyinirken özen göstermeleri gerekenleri okumaya devam etmek için SONRAKİ SAYFA butonları ile diğer sayfaya geçiş yapmanız yeterli.

1 Yorum

  1. gülten çay hanım siz goji beryy bayağı bi övmüşsünüz ne güzel zayıflamışsınızda ama yorum yapan ve fotolarını koyan arkadaşları aynı yorumlarla başka sitelerde de gördüm ve hangine inanacağımı bilemedim size yorum yapan kişilerin hepsi şuanda formoline L112 zayıflama ilacında da bulunmaktadır.hanginize inanıcaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here