Kat Kat Giyinme Rehberi

Üşümemek için uyguladığımız kat kat giyinme şekilleri bu sezon farklı kumaşların, farklı kıyafetlerin bir araya getirilmesiyle sokak modasının en popüler trendi haline geldi. Bir profesyonel gibi doğru kıyafetleri bir araya getirmek, doğru stili oluşturabilmenin stil ipuçlarını öğrenmek için hazırladığımız kışın kat kat giyinme rehberi esraninportresi.com'da

2
978

Üşümemek için uyguladığımız kat kat giyinme şekilleri bu sezon farklı kumaşların, farklı kıyafetlerin bir araya getirilmesiyle sokak modasının en popüler trendi haline geldi. Bir profesyonel gibi doğru kıyafetleri bir araya getirmek, doğru stili oluşturabilmenin stil ipuçlarını öğrenmek için hazırladığımız kışın kat kat giyinme rehberi esraninportresi.com’da

Sonbahar ve elbette kış ayları kat kat giyinme zamanıdır. Söz konusu olan üşümemek, sıcak kalmak olduğunda oldukça sıradan gelebilen kat kat giyinme şekilleri bu sezon farklı kumaşların, farklı kıyafetlerin bir araya getirilmesiyle sokak modasının en popüler trendi haline geldi. Eğer doğru parçaları, kumaşları bir araya getirebilirseniz şık bir stil de ortaya koyabilirsiniz. Bir profesyonel gibi doğru kıyafetleri bir araya getirmek, doğru stili oluşturabilmenin stil ipuçlarını öğrenmek için hazırladığımız kışın kat kat giyinme rehberi yazımızı okumaya devam edin. Burada kat kat giyinme trendi ile öne çıkmış kombin önerileri yanı sıra, ünlü blogger’ların bu trendi nasıl uyguladıklarını, hangi kıyafetleri bir arada, kat kat giydiklerini görebileceksiniz. Tüm bu detaylar kendi stilinizi oluştururken ilham alabileceğiniz unsurlar olacaktır.

Kat Kat Giyinme Rehberi

– Kazak üstü hırka, gömlek üstü hırka, kazak ve mont gibi kat kat giyinme şekilleri zaten hemen her gün uyguladıklarımız. Bu yüzden biraz daha farklı seçimler yapmalı, daha yaratıcı düşünmeye çalışmalıyız. Bu noktada başlangıç için kat kat mont-kaban veya ceket üstü hırka gibi seçenekler kesinlikle denenebilir.

1 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

Bu konuda eğer hava çok soğuk değilse, ilk alt kat için daha ince kumaşlar tercih edebilirsiniz. Bunun için blazer ceket, kot ceket veya ince kabanlar iyi birer seçim olabilir. Üzerine ise daha kalın hırkalar, kalın kabanlar giyebilirsiniz. Aslında bu noktada oversized yani büyük-bol hırkaları, mont, kaban ve ceketleri kullanmak mükemmel seçimlerdir.

2 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

– Kat kat kombinler sadece dış giyim kıyafetleri ile olmayacağını unutmamak gerek. Bu noktada 2016 yılında yeni başlayan ve özellikle de 2017 kadın modasında daha popüler olacak elbiselerin altına pantolon giyme trendi. Bu biraz bana komik de geliyor. Çünkü annelerimiz biz çocukken kışın üşümeyelim diye zaman zaman böyle giydirirdi. Bu yüzden olsa gerek çok da garip gelmiyor bu. Sokak modasında ünlü blogger’lar kombinlerinde tüm yazlık elbiseleri bu şekilde kombinlediklerini görebilirsiniz. Ancak benim önerim uzun tunik kazakları, kazak elbiseleri kullanarak kendinizi bu trende alıştırmanız.

3 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

4 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

– Tüm elbiselerinizi kış soğuklarında da kullanmanın en kolay içlerine boğazlı kazak ve ya gömlekler giymek. Podyumlardan sokak modasına uzanan bu trend elbise altına pantolon giymekten daha alışkın olduğumuz bir kombin. Üzerinize alacağınız kalın örme hırka ile kombinleri tamamlayabilirsiniz.

6 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

– Gömleklerinizin içine giyeceğiniz boğazlı kazakları, kazak içine giyilen gömleklek fikirlerini de unutmamak gerek elbette.

8 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

– Benim en sevdiğim kombinlerden biri de gömlek üstüne gömlek. Özellikle de eşimin spor stildeki gömleklerini kullanmayı çok severim. Tıpkı buradaki gibi belinize takacağınız bir kemerle bu salaş gömleklere feminen dokunuşlar da yapabilirsiniz.

9 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

Kat kat giyinme rehberi en güzel şekilde yazlık kıyafetleri sonbahara ve kışa taşımak istediğiniz zamanlarda işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Yaz elbiseleri sonbaharda nasıl giyilir? Yaza ve sıcaklara veda ederken, yaz kıyafetlerimize de veda etmek zorunda mıyız? İşte, yazlık kıyafetleri sonbahar-kış aylarında da kullanma rehberi esraninportresi.com’da–> Yaz kıyafetleri sonbaharda nasıl giyilir?

10 kat kat giyinme rehberi kadin modasi_mini

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here