Yeni Moda Triko ve Kazaklar ile Stil Önerileri

Fitilli trikolar, neon renkler, balon kollu kazaklar... Rahat, şık ve sıcak kalmak isteyenlerin tercihi triko ve kazaklarda 2020 kış modası içinde hangi modeller öne çıkıyor? Yeni moda triko ve kazaklar ile nasıl kombinler bizi daha modern bir görünüme kavuşturur? 2020 kış modasına dair ipuçları, esraninportresi'nde.

0
1705

Fitilli trikolar, neon renkler, balon kollu kazaklar… Rahat, şık ve sıcak kalmak isteyenlerin tercihi triko ve kazaklarda 2020 kış modası içinde hangi modeller öne çıkıyor? Yeni moda triko ve kazaklar ile nasıl kombinler bizi daha modern bir görünüme kavuşturur? 2020 kış modasına dair ipuçları, esraninportresi’nde.

Yazıyı yayına aldığımız şu günler sonbahara inat oldukça yaz gibi geçse de bu havaların soğuyacağı gerçeğini değiştirmiyor. Soğuk günlerin gelişi farklı insanlar için farklı şeyler demektir. Şu sıralar bizim ilgi alanımız ise sonbahar-kış modası ile karşımıza çıkacak yeni triko ve kazak modelleri. Her yeni moda ürünü satın alma şansımız olamayacağı için mevsim geçişlerinde de kullanabileceğimiz yeni sezon triko ürünleri çokça tercih ediyoruz. Diğer yandan çok yönlü kullanabileceğimiz rahat, şık ve pratik kazaklar da radarımızda.

Yaz elbise ve eteklerini kışa taşımak niyetinde olanların vazgeçilmezidir, trikolar ve kazaklar. Saten, ipek eteklerin üzerine giydiğiniz tişörtler ile yer değiştirip, ayağınıza botlarınızı giydiğiniz zaman en modern stili bir anda yakalayabilirsiniz.

Peki 2020 sonbahar-kış modası içinde hangi model triko ve kazaklar öne çıkacak? Daha da ilerisini de düşünürsek, bu yeni moda triko ve kazaklar ile nasıl kombinler bizi daha modern bir görünüme kavuşturur. Daha fazla da uzatmadan işte önerilerimiz…

Yeni Moda Triko Kazaklar

  • Fitilli Trikolar :

Başta da belirttiğim ve sizlerin de gayet iyi bildiği gibi trikolar sonbaharın gözdesi. Bu yıl düz modellerden ziyade fitilli trikolar öne çıkıyor. Hava kazak için yeterince soğuk değilken hafif ve ince bir şey giymek istediğiniz zaman giyebilirsiniz. Fitillerin yarattığı boyuna çizgi görünümü vücudun üst bölümünü de daha uzun gösterecektir. Kısa bir boyun bölgesine sahipseniz V yakalı modelleri tercih edebilirsiniz.Yüksek belli pantolonlar, kotlar elbette ilk akla gelen stil tamamlayıcıları. Ayrıca blazer ceketlerin içinde daha formal, kot ceketlerin içindeyse daha günlük bir stil yaratarak kullanabilirsiniz.

  • Oversized Kazaklar :

Bazıları modası bir an önce geçsin diye beklerken, adeta yıkılmadım ayaktayım diyor bu kazak modelleri. Her kim giyerse giysin biraz daha kilolu görünme riski taşıyan oversized yani bir kaç beden büyük gibi duran, (salaş büyük boy kazaklar) kazak modelleri,soğuk kış günlerinde sıcak kalmanın yollarından biri.

Oversized kazaklar ile stil ipuçları birkaç tane aslında. Bu yılın favorisi olacak kalem etekler üzerinde bol bol göreceğimiz kazak modellerinden de biri ayrıca. Bu yıl daha tıknaz örgülerden oluşacak oversized kazakları elbette en iyi oversized kabanlar ve ceketler içinde kullanabileceğiz. Altına giyeceğiniz dar kot pantolon ve stilettolar ile günlük şıklığı bile yakalayabilirsiniz.

Yeni Moda Kazak Modelleri

  • Büyük Kollu Kazaklar :

Eğer geçen sezon büyük kollu veya balon kollu kazak satın almadıysanız ve denemek istiyorsanız hala şansınız var. Bu kazaklardaki kol detayları oldukça dikkat çekici olduğundan stili tamamlarken başka detaylarla da uğraşmak durumunda kalmazsınız. Ancak zamansız kazak modelleri içerisinde pek sayılmadığından bir süre sonra sadece dolap beklemeye başlayabilir. Ayrıca her ceketin veya kabanın içerisine rahatça giyemeyeceğiniz de hatırlatırım.

  • Boğazlı Kazaklar :

İşte zamansızlardan biri daha… Benim favorim her zaman V yakalı modellerden yana olsa da soğuk kış günlerinde giymeden edemiyorum bu kazakları. Hemen her şey ile kombinlemek için krem, lacivert veya siyah gibi renklere yönelebilirsiniz.

Boğazlı trikoları kombinlemek için yazlık elbiselerinizi de kullanabilirsiniz. Modern görünüm için elbisenin üstüne değil, altına triko veya kazağı giymeniz gerektiğini de hatırlatırım. Benzer şekilde askılı bluzun altında da kullanabilirsiniz.

  • Örgü Detaylı Kazaklar :

Burada yeni moda kazaklar üzerinde duracaktık hep klasiklere dönüyorsunuz diyebilirsiniz ancak işaretler bizi hep oralara götürüyor. Kalın ve büyük örgü detaylı bu kazakları şimdiden örme vaktidir (bilmiyorsanız hadi gidi büyüklerin kapısını çalın!). Bu kazakların kalın görünümünün aksine altına giyeceğiniz saten midi etekler ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

  • Neon Renkler :

Daha yazı bitiremeden koca bir trend olarak karşımıza çıktı. Baştan aşağı neon renklere bürünmüş ünlülerden bunu anlamak çok da zor olmadı. Denemek istiyorum bu yeni trendi diyorsanız, buyurun neon kazaklara…

  • Desenler, Logolar :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here