Vücut Tipine Göre Beyaz Tişört Modelleri

Hiçbir kıyafet dolabı, iyi bir beyaz tişört olmadan tamamlanmış sayılmaz! Peki dar omuzlu olanlar, armut vücut tipine sahip olanlar nasıl tişörtler seçmeliler? İşte, yaka modeli ve tişört kesimi gibi detaylar üzerinden vücut tipine göre beyaz tişört modelleri önerileri esraninportresi'nde.

0
3649

Hiçbir kıyafet dolabı, iyi bir beyaz tişört olmadan tamamlanmış sayılmaz! Peki dar omuzlu olanlar, armut vücut tipine sahip olanlar nasıl tişörtler seçmeliler? İşte, yaka modeli ve tişört kesimi gibi detaylar üzerinden vücut tipine göre beyaz tişört modelleri önerileri esraninportresi’nde.

Hiçbir kıyafet dolabı, iyi bir beyaz tişört olmadan tamamlanmış sayılmaz! Hızlı hazırlanmak durumunda kaldığınız her durumda kurtarıcı parçalardan biri olmasının yanında, kaliteli ve vücut tipine göre beyaz tişört seçimi yaptıysanız, giydiğiniz andan itibaren kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir sihre de sahiptir.

Her ne kadar yaz aylarının vazgeçilmezi olarak düşünülse de ben beyaz tişörtlerin mevsimsiz olduğunu düşünenlerdenim. Her tarza, her duruma, kolaylıkla uyum sağlamaları da böyle düşünmemin sebeplerinden biri.

Aslında genelde beyaz tişörtler sıradanlığa indirgense de stil sahibi bir kadının en önemli parçalarından biridir. Doğru parçalara yatırım yapmak istiyorum, sade ama elegan bir giyim tarzı benimsiyorum diyorsanız veya ışıltılı, büyük kolyeler, fularlar kullanmaktan hoşlanıyorum diyorsanız dolabınızda beyaz tişört modellerine yer vermelisiniz.

Daha önce sizlerle gardırobunuzda olması gereken beyaz tişört modelleri için rehber niteliğinde bir yazı hazırlamıştım. Orada daha çok genel kombinler üzerinden fikirler verirken bugün yaka modeli ve tişört kesimi gibi detaylar üzerinden vücut tipine göre beyaz tişörtleri mercek altına alacağız. Malumunuz vücut hatlarını hoş gösteren bir tarz oluşturmak için ne giyersek giyelim doğru kesimi bulmak gerekiyor.

Vücut Tipine Göre Beyaz Tişört Modelleri

Zamansız Parça Tişört Size Yeter

1- Dar omuzlu olanlar için :

Bisiklet yaka, kayık yaka tişörtler en iyi seçimlerden biridir. Köprücük kemiğine oturan veya çok yakın yaka kesimi olan tişörtler dikkati omuzlara çekerek üst bedeni daha dengeli kılacak ki böylelikle vücudunuz daha orantılı bir görünüme sahip olacaktır.

Bisiklet yaka ve kayık yaka ince boynu, yüzü, omuzları ve küçük göğüsleri orantılı gösterir. Eğer, kıvrımlı bir vücut yapınız varsa, boynunuz kısaysa veya omuzlarınız genişse, bu tür yakalar vücudunuzu olduğundan daha büyük gösterebilir.

Omuz dikişlerinin doğru yerde olduğundan ve mükemmel şekilde oturduğundan emin olmalısınız ki bu da dikişin doğal omzunun ötesine geçtiği anlamına gelir.

Peki, geniş omuzlular, büyük veya küçük göğüslü olanlar..? Yaka modeli ve tişört kesimi gibi detaylar üzerinden vücut tipine göre beyaz tişört modelleri için SONRAKİ SAYFA’ya geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here