Manto ve kaban trendleri

1
572

Yağmurlara rağmen hava sıcaklığının çok da düşmediği günlere alıştık derken, birden soğuk günler ile karşı karşıya kaldık. Kısacası kış kendini göstermeye, kaloriferleri, sobaları yaktırmaya başladı bile. Ben henüz kendimi tam anlamıyla soğuklara adapte edip, kazak, hırka gibi kışlık kıyafetleri çıkarmamıştım. Ancak bu günlerde havalar öyle soğuk ki, manto ve kaban dahil olmak üzere kışlık dolabı hazırlamanın vakti çoktan geldi de geçiyor bile! Soğuk günlerin en önemli parçalarından olan manto ve kabanlar bu yüzden bugünün konusu aslında. Çünkü, vücuda uyan, tarzınızı yansıtan ve sıcak tutam bir manto veya kaban ile stilinizi bir anda daha şık veya farklı hale getirebilirsiniz. Kış vitrinleri birbirinden güzel parçalar ile adeta sizi alışverişe çekeceğinden, önce 2015/2016 sonbahar-kış sezonunda manto ve kaban trendleri üzerine fikir sahibi olmanızı tavsiye ederim.

1- Pelerin :

1 pelerin kaban_mini

Sonbahar-kış manto ve kaban trendleri içerisinde en şık, sofistike modellerden biri pelerin. 2014 yılından beri pelerin modası üzerine konuşuyoruz ve uzunca bir süre daha konuşmaya devam edeceğiz. Daha önceleri hırka ve şal olarak tasarlanan pelerinler ağırlıktayken bu yıl kalın manto ve kabanları da pelerin formunda görmek mümkün. Pelerin kaban kullanmayı sevmemin bir sebebi de uzun eldivenler ile mükemmel bir stil ortaya çıkarması. Eğer vücudunuzun basen bölgesi genişse, basenleri kapatacak uzunlukta, vatkalı modelleri tercih edin. Böylelikle palto, basenleri kapatacak, vatkalar da görüntü olarak vücudu yukarı doğru kaldıracaktır

1 Yorum

  1. tesettür giyime yön veren online alış siteleri çok güzel kombinler oluşturmakta. bence bu yönde de bir makale veya paylaşım yapmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here