Sonbahar-Kış Sneakers Trendleri

Sportif stilden hoşlananların, rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin baş tacı ettiği spor ayakkabı modelleri sıkıcı olmadan nasıl kombinlenebilir? Yeni bir spor ayakkabı satın almak isteyenlere de rehber olması için sezonun öne çıkan 6 sonbahar sneakers trendi detayları, esraninportresi'nde.

0
1201

Sportif stilden hoşlananların, rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin baş tacı ettiği spor ayakkabı modelleri sıkıcı olmadan nasıl kombinlenebilir? Yeni bir spor ayakkabı satın almak isteyenlere de rehber olması için sezonun öne çıkan 6 sonbahar sneakers trendi detayları, esraninportresi’nde.

Son birkaç yıldır, spor ayakkabı modelleri sadece sportif olmaktan çıktı ve modayı belirleyen, öncü birer parça haline geldi. Bunun en önemli nedenlerinden biri kuşkusuz sokak stilinin önemli temsilcileri olan blogger’larken, bir diğeri de markaların modayı belirleyen tasarımları oldu. Uzunca bir süredir etkisi altında kaldığımız beyaz sneaker trendi de bu yolda önemli bir mihenk taşı olarak sayılabilir aslında. Sonbaharın gelmesiyle birlikte ortaya çıkan yeni sezon sneaker modelleri de şu sıralar radarımıza takılıyor. Zarif spor ayakkabı tasarımlarının yanı sıra, oldukça süslü veya fütüristik özellikleri de barındıran bu yeni modellere, mevsim bu ayakkabıları kullanmaya hala müsaitken bir göz atalım istedik. Yeni bir spor ayakkabı satın almak isteyenlere de rehber olması için sezonun öne çıkan 6 sonbahar sneakers trendi bir araya getirdik.

Sonbahar Sneakers Trendi

1- Kadife Sneakers :

Sonbaharın en popüler kumaşını sorsalar, herkesin ortak cevabı büyük ihtimalle kadife olacaktır. Kadife kumaştan yapılan kıyafetleirn taşıdığı daha kilolu görünme riskini aksesuarlar ile bertaraf etmek isteyenlere iyi bir alternatif aslında bu, kadife sneakers trendi. Bu ayakkabılar ile tek dikkat etmeniz gereken şey, su birikintileri olacak. Zira ister şık eteklerin altına isterseniz de taytın altında kullanabileceğiniz iyi bir seçenekler.

2- Platform Sneakers :

Her ne kadar söz konusu olan sneakers olduğunda rahatlık aklıma gelse ve bunu platform tabanlar-spor ayakkabı ikilisiyle bağdaştıramasam da bu sezon çok popüler olduklarını belirtmek durumundayım. 90’lar modası, pek çok açıdan kıyafetlerimizi etkilerken, platform trendi ile ayakkabılarımızı da etkisi altına alıyor anlaşılan!

3- Fermuarlı Spor Ayakkabılar :

Spor ayakkabıların çağrıştırdığı rahatlık ve pratiklik özelliklerine çok uyan bir tasarım olan fermuarlı spor ayakkabılar, pek çok kişinin gözdesi olacağa benziyor.

4- Çorap Sneakers :

Aslında pek çok markanın yeni sezon tasarımlarında görmeye başladık bunları. Bella Hadid gibi dünyaca ünlü yıldızların ayağında gördüğümüz an popüler olacaklarını anlamıştık. Çorap botlar veya çorap stilettolardan sonra daha kolay kabul görecekleri kesin.

5- Parlak, Işıltılı Spor Ayakkabılar :

Taşlardan, payete, boncuklardan incilere kadar spor ayakkabıya ışıltı katabilecek pek çok detayı sonbahar sezonunda spor ayakkabılarda görmeniz mümkün olacak. Her daim ışıltılı olmayı sevenlerin, gece dışarı çıkarken şık ama rahat olmak isteyenler için iyi bir alternatif.

6- Örme Spor Ayakkabılar :

Çorap sneakers veya kendinden çoraplı spor ayakkabıların bir versiyonu olarak da bakabilirsiniz. Ancak özellikle yurt dışında ve ünlüler arasında çok popüler olduğunu söylemeliyim. Sonbaharın süveter etkisi adeta ayaklara taşınıyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here