PERŞEMBE PAZARINDAN KALANLAR

0
118

Muhteşem pazarda gezmeye devam ediyorum. Önceki yazıda da dediğim gibi pazarda sadece tişörtler şortlar yok. Her türlü aksesuara ulaşabilirsiniz perşembe pazarından.

PERŞEMBE PAZARI
PERŞEMBE PAZARI
PERŞEMBE PAZARI
PERŞEMBE PAZARI

Örneğin bileğinizde bileklik niyetine, boynunuzda tişörtünüzün tamamlayıcısı, saçınızda bant olarak kullanabileceğiniz fularlar… Renk renk, desen desen….. Büyüğü, küçüğü her boyu vardı.

PERŞEMBE PAZARI
PERŞEMBE PAZARI

Birisi güneş gözlüğü mü dedi..? Son modellerin hepsi vardı. 50TL civarlarında fiyatları var. Aynalı camlı olanı mı arasanız, kemik mi, yuvarlak camlı mı, dikdörtgen mi.. Bugün öğrendiğim bir şey daha var ki ; bu aynalı gözlüklerin devri kapanmış, sezonda bitmiş zaten..

PERŞEMBE PAZARI

Aksesuar demişken bilekliklere, küpelere, kolyelere bakmadan geçmek olmazdı. 5TL’den başlıyor, 10TL ye kadar tasarımına göre, taşına göre değişiyor. Gerçek gümüşü de var imitasyonu da.

PERŞEMBE PAZARI

PERŞEMBE PAZARI

PERŞEMBE PAZARI

Son olarak da bu şahane el boyaması çantalar kamerama takıldı. İster plaj çantası yapın, isterseniz günlük çanta olarak kullanın bu bez çantaları. Özellikle sordum, yıkandığında çıkmıyormuş. Satan beyefendinin eşi kendisi yapıyormuş bunları. Elim kolum o kadar doluydu ki bunlardan almak için geri dönemedim. Ama haftaya 1 tane edinmek için mutlaka uğrayacağım.

Gezdiğim en büyük pazarlardan biriydi ve sadece 2 sokağını gezebildim. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda oraya tekrar gitmek şart oldu. Tabii modayı takip etmek içinde arada bir uğramak gerek sanırım.

Pazarları çok seviyorum ve keyifle geziyorum hem de bütçemi düşünüyorum tabii herkes kadar. Her yerin kendine has eşyalarını da pazarlarda görme şansınız olabiliyor. O yüzden gittiğim yerlerde de hemen pazarının ne zaman kurulduğunu soruyorum.

Size de şiddetle tavsiye ederim..

Deneyin derim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here