PAZARA GİTTİM BİR TANE EVE GELDİM BİN TANE

0
294

Bugün, yarım günümü pazarda geçirdim malumunuz. Oldukça keyifli ve eğlenceliydi o da malumunuz. Benim durumum aslında tam da başlıkta yazdığım gibi, yani “PAZARA GİTTİM BİR TANE EVE GELDİM BİN TANE”. Çünkü evet alışverişi tüm kadınlar gibi çok seviyorum ama daha çok sık kullanabileceğim parçaları seçmeye çalışıyorum. Bu da tek bir parçayı pek çok şekilde kullanabilmemi sağlıyor. Bu yazıda sadece tek bir kombin göreceksiniz belki ama her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir şey olmuş olacak.

İşte size bir Pazar surprizi :)

ESRA'NIN PORTRESİ
GÜNLERDEN PAZAR, RENKLERDEN MAVİ

Daha önceki yazılarımdan bu pantolonu hatırlayacaksınız mutlaka. Çok rahat olduklarını söylememe gerek yok sanırım. Kumaşı sebebiyle de yazlık kullanıma oldukça uygunlar. Desenleri için yorum bile yapmak istemiyorum, siz de istediğiniz renk ve desende seçebilirsiniz.

İSTER GECE İSTER GÜNDÜZ
İSTER GECE İSTER GÜNDÜZ
İSTER GECE İSTER GÜNDÜZ
İSTER GECE İSTER GÜNDÜZ

Böyle bir kombinin altına benim gibi yüksek topuklu bir ayakkabı seçerseniz yaz akşamları için şık bir alternatif olacaktır. Eğer bir sandalet yada parmakarası ayakkabı seçerseniz de gündüz sokak stilinizin tamamlayıcısı olacaktır.

OJELERDEN SEÇ BEĞEN
OJELERDEN SEÇ BEĞEN

Son olarak da oje konusu var. Gideceğiniz yere seçim değişebilir tabii ki. Ben sizinle en sevdiklerimi paylaşıyorum. Günlük kullanacaksanız yukarıdaki gibi mavi ve yeşil tonlu bu canlı renkler olabilir, yada daha şık bir gece kullanımıysa eğer bu soft ten rengi tonları tercih edin derim.

Siz ne düşünürsünüz bilmem ama bence bugünkü yorgunluğa fazlasıyla değerdi, değdi de.

Diğerlerini de zamanla göreceksiniz hiç merak etmeyin :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here