Ne, Nasıl Yıkanır ?

Ne, nasıl, kaç derecede yıkanır . Kaşmir Nasıl Yıkanır ? Mayo Nasıl Yıkanır ? Sütyen Nasıl Yıkanır ? İpek Nasıl Yıkanır ? Kot Nasıl Yıkanır ?

0
1633

Özellikle öğrenciyken bu sıkıntıyı çok çektim.  Ne, nasıl, kaç derecede yıkanır bilmediğimden, bazı kazaklarımı yada pantolonlarımı heba etmişliğim vardır. Dolayısıyla kötü tecrübelerin sonunda bazı giysilerimi yıkamayı denemek yerine kuru temizlemeyi tercih etmeye başlamıştım. Halen de bazı parçaları yıkamaya cesaret edemem ve kuru temizleme kullanırım. Ancak takdir edersiniz ki bütün paramızı da kuru temizlemeye veremeyiz. Bu yüzden bir araştırma yapmaya ve ne, nasıl yıkanır öğrenmeye karar verdim. Bulduğum bilgileri de kısaca sizinle paylaşmak istedim. 

Kaşmir Nasıl Yıkanır ?

kaşmir nasıl yıkanır_mini

Sanılanın aksine, kaşmiri temizlemek için kuru temizleme kullanmak en doğru yöntem değil. En iyi onu elde yıkamakmış. ama nasıl? Kullanacağınız deterjanın yün için olması önemli. Ilık su olması bir diğer önemli konu. Öne ılık suyun içine deterjanı koyun ve köpürtün. Ardından içine kazağı koyup, 2-3 dakika çitilemeden, sıkmadan yıkamanız gerekiyor. Ardından çıkarıp, bir havlu üzerinde, asmadan kurutmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here