Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

1
217

Kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişi sırasında zorluklar ile karşılaşabilirler. Bu noktada önemli olan kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru kıyafet seçimlerini ve kombinleri yapabilmektir. İşte, kısa boylular için kıyafet alışverişi önerileri esraninportresi’nde.

Pantolon almak için bir mağazaya girdiğiniz zaman denediğiniz her modelin paça boyu mutlaka uzun gelir, bunu zaman zaman baktığınız ceket veya kabanların kol boylarında da yaşayabilirsiniz. Daha uzun boylu olanlarda mükemmel duran bir elbise siz giydiğiniz zaman anne elbisesi gibi durabilir… Kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişi sırasında tüm bunlar karşılaşabilirler.

Gençken çocuk gibi görünmeye sebebiyet verdiğinden pek hoşlanılmayan, orta yaş ve sonrasında ortalama 10 yaş genç görünmeyi sağladığından adeta yaşlılıkta sefasını sürüp, yaşıtlarını çatır çatır çatlatmalarının en büyük sebebi olan vücut yapısıdır bir nevi, minyonluk. Bu noktada önemli olan kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru kıyafet seçimlerini ve kombinleri yapabilmektir. Bunun ilk adımı da alışveriş yaparken doğru seçimler yapmaktır. İşte, kısa boylular için kıyafet alışverişi önerileri esraninportresi’nde.

Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

  • Desenler : Desenli kıyafetler kullanmaktan korkmanıza gerek yok. Sadece küçük boyutta olanlara yönelmeniz gerekiyor. Bu küçük desenler vücut yapınızı dengeleyen bir görüntü oluşturacaktır. Büyük desenler kullandığınız zaman daha geniş dolayısıyla da olduğunuzdan daha kısa görünebilirsiniz.

1 kisa boylular icin kiyafet alisveris rehberi_mini

Daha uzun ve daha ince görünmek için doğru kıyafetleri ve renkleri kullanmak oldukça önemlidir. İşte, daha uzun görünmek için giyilmesi gereken kıyafetler ve kullanılması gereken renklere dair tüm detaylar esraninportresi.com’da–> daha uzun görünmenin yolları

Soyunma kabinlerinde giy-çıkar derken ciddi zaman harcıyoruz. Soyunma kabini hataları yüzünden aldığımız kıyafetleri değiştirmekle veya terzide tadilat yaptırmakla uğraşmak zorunda kalıyoruz. İşte, alışverişte kıyafetleri denerken yapılan–> soyunma kabini hataları

soyunma kabini hatalari_mini

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here