Sonbahar-Kış Kadife Trendi

0
262

Kadife kumaşlar ve kadife kıyafetlerle ilgili ilk izlenim kuşkusuz zengin duruşu! Kadife nasıl giyilir, kadife kıyafetleri kullanırken nelere dikkat etmek gerekir, yeni moda kadife kıyafet ve aksesuar seçenekleri neler ve en önemlisi kadife nasıl kombinlenebilir? İşte, sonbahar-kış kadife trendi detayları

Uzunca bir zamandır sizlerden gelen sorulara da cevap olabilmesi amacıyla kadife kumaş üzerine bir yazı paylaşmak istiyordum. Şuan kafide kumaşlı kıyafetler, aksesuarlar üzerine konuşmanın tam zamanı çünkü son yıllarda hiç olmadığı kadar popüler, önümüzdeki sonbahar-kış sezonunda. Kadife kumaşlar ve kadife kıyafetlerle ilgili ilk izlenim kuşkusuz zengin duruşu! Asil ve zarif bir kumaş türü olmakla birlikte kıyafetlerde kullanılması bir o kadar da riskli. Kadife nasıl giyilir, kadife kıyafetleri kullanırken nelere dikkat etmek gerekir, yeni moda kadife kıyafet ve aksesuar seçenekleri neler ve en önemlisi kadife nasıl kombinlenebilir? Hepsine tek tek cevap bulmaya, sonbahar-kış kadife trendi detaylarını öğrenmeye daha fazla girişi uzatmadan başlıyorum.

Kadife Kumaşı :

Kadife, fantastik dokusu ve görünüşü ile çok güzel bir materyal olmakla birlikte kolayca abartılı ve hatta aşırıya kaçan bir görünüme de sebep olabilir. Dokunduğunuz zaman verdiği yumuşaklık hissi çekici gelse de iyi bakılması gerekli de bir kumaştır. Söz konusu sonbahar ve kış ayları olduğu için pürüzsüz yumuşaklık ile birlikte sıcak tutması gerektiğini de unutmamalı.

Kadife kumaşlar, yıllar içerisinde pek çok sefer tıpkı şimdiki gibi ciddi bir popülerlik kazanmıştır. Özellikle Viktoryen tarzı giyimin izlerini taşıyan elbise ve bluzlar da sıklıkla kullanıldığını görmek mümkündür. Aslında modası geçmeyen zaman zaman popüler hale gelerek çıkış yapan kadifeyle ilgili önümüzdeki sezon oldukça geniş çeşitliliğe sahip bir trend bizi bekliyor. Peki kadife trendi en çok hangi parçalarda kendini gösteriyor, bu parçaları nasıl giymeli ve kombinlemeli?

Kadife Trendi

0 kadife kumas kadife ceket kadife trendi_mini

Peki kadife ceketler, kadife elbiseler, kadife bluzlar, kadife ayakkabı veya kadife kısa botlar…? Sezona ayak uydurabilmek için hangi parçayı nasıl kombinlemek gerekir? Sonbahar-kış kadife trendi detaylarını okumaya sonraki sayfaya geçerek devam edebilirsiniz.

Kadife trendi, korse-büstiyer trendi, taba rengi trendi, altın metalik trendi ve elbette daha fazlası… 2016-2017 Kış Trendleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz–> 2016-2017 kış trendleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here