Zuhair Murad–2017 İlkbahar/Yaz Gelinlik Modelleri

0
252

Sofistike çekicilikleri ile Haute Couture tasarımlarında imza bir stile sahiptir, Zuhair Murad. Tasarımcının 2017 İlkbahar/Yaz Gelinlik Modelleri koleksiyonu da aynı zarifliği ve çekiciliği sunuyor. İşte, Zuhair Murad – 2017 İlkbahar/Yaz Gelinlik Modelleri

İlkbahar ve yaz ayları düğünler için mükemmel zamanlar olduğundan şu aralar gelinlik modelini arayanların çoğunlukta olduğunu biliyorum. Halen hayalindeki gelinlik modelini bulamamış olanlar için ünlü markaların ve tasarımcıların gelinlik koleksiyonları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. İşte bu konuda çok başarılı isimlerden biri, Haute Couture tasarımlarıyla da adından sıklıkla bahsettiren Zuhair Murad. Kendine hayran bıraktıran gece elbiselerinin yaratıcısı olan Zuhair Murad’ın 2017 ilkbahar/yaz gelinlik modelleri koleksiyonu da size kendini hayran bıraktıracak türden.

Zuhair Murad’dan kısaca bahsetmek gerekirse; Lübnanlı moda tasarımcısı ilk atölyesini 1997 yılında açtı ve kısa zamanda da uluslararası moda camiası tarafından tanınan ünlü bir modacı haline geldi. 2001 yılında Paris Haute Couture Haftası sırasında ilk koleksiyonunu sundu. Her zaman hazırladığı elbise modelleri ile sofistike, estetik bir çekiciliği sundu ve sunmaya devam ediyor diyebiliriz. Özellikle yurt dışındaki kırmızı halı seromonilerini takip ettiğiniz zaman pek çok ünlü yıldızın üzerinde Zuhair Murad tasarımı elbise görmeniz mümkündür. Onun elbise stilini ve elbiselere bakış açısını anladığınızda bir elbiseyi görüp bu Zuhair Murad imzası taşıyor deyip, bir anda tanıyabilirsiniz. Onun adeta bir imza haline gelen stiline Kim Kardashian, Jennifer Lopez Blake Lively, Beyonce, Shakira, Taylor Swift gibi pek çok ünlü yıldız da hayrandır. İşte, elbise modelleri tasarımlarıyla hayran olduğumuz Zuhair Murad’dan yine hayran olunacak 2017 İlkbahar/Yaz Gelinlik Modelleri

zuhair murad gelinlik modelleri 1_mini

Aşağıya ilerledikçe göreceksiniz ki tasarlanan Zuhair Murad gelinlik modelleri her birindeki ortak detay işlemeleri. Küçük pırıltılar ve çiçek detaylar koleksiyonun göz alıcı detayları.

zuhair murad gelinlik modelleri 2_mini

Diğer yandan şeffaf kumaşlar, beli ortaya çıkaran kemerler ve elbette üstlerindeki işlemeleri de unutmamak gerek.

zuhair murad gelinlik modelleri 3_mini

Vücuda oturan gelinlik modellerinden ziyade A kesim gelinlikler veya çok daha kabarık etekleriyle Prenses gelinlik modelleri öne çıkıyor. Sezonun en popüler modellerinden biri olan cepli, kabarık etekli gelinlik modelleri Zuhair Murad koleksiyonunda da kendine yer bulmuş.

zuhair murad gelinlik modelleri 4_mini

Straplez gelinlik modelleri sayısı tüm koleksiyon içerisinde oldukça fazla olduğundan dekolte tercihini omuzlardan yana kullanmış diyebiliriz. Yine tüm koleksiyon içerisinde dikkat çeken bir diğer detay da ikinci kat olarak kullanılan kabarık etekler..

zuhair murad gelinlik modelleri 5_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here